Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hova költözzek szakitas utan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova költözzek szakitas utan, hogy zarjak le egy 9 eves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Parommal közel 9 Eve vagyunk együtt, ( en 30, ö 31) - 2 honap utan közösen külföldre költöztünk, azota is itt elünk. Sajnos par eve tart ez a bizonyos alloviz. 6 ev utan megvolt az eljegyzes, de az utana valo esküvö szervezes azota sem. Telnek a szokasos szürke hetköznapok, munka, bevasarlas, fözes, tvnezes, alvas. Benne ragadtunk egy mokuskerekbe. Testileg sem vonzodom hozza az utobbi idöben. Dohanyzik - bar mikor megismertem akkor is- illetve minden nap megiszik 1 vagy 2 sört.

Ö a legjobb ember akit ismerek, tisztesseges, becsületes, jo lelkü, mindenben segit, de en megis mast kerestem. Hibaztam.

Az interneten megismertem egy masik ferfit, aki igaz 3 evvel fiatalabb, de megis vonz. Ö is itt el, bar több, mint 100 km arebb. Talalkoztunk, többször, mindig en mentem hozza, titokban. Ez a kapcsolat fel eve tart. Beleszerettem. Nagyon jo vele a szex. A "szeretöm" tud a paromrol, az elsö par honapban nagyon akart, többször veszekedtünk, hogy miert nem lepek, miert nem költözöm hozza. Ugy ereztem a biztosat nem hagyom ott, a bizonytalanert. Hajtott a vagy, az adrenalin, a lebukas veszelye. A titkos telefonhivasok, üzenetvaltas. Jol erzem magam vele, arra a par orara, vagy ejszakara. De hosszutavon müködne ?

A mult heten kiderült, en felre leptem. Parom Jogosan hibaztat, nem is mentegetözöm. Szar embernek erzem magam.

Azt erzem elvesztettem a tarsam, az elsö komoly kapcsolatomat. Sokkal jobbat erdemel nalam, nem tudom hova menjek, mihez kezdjek, hiszen közös az alberlet, a butorok, a tanyerok, minden. Alberletet sem egyik pillanatrol a masikra talani, söt.. több honap. Munkahelyemen 3 honap a felmondasi idö.

Hova költözzek? Mi tevö legyek? Kerjem a parom bocsanatat - tudom, megbocsajtana, de nem erdemlem meg. Es Ö is sokkal jobb tarsat, nöt, szerelmet erdemel,mint en. Probaljam meg komolyabban a szeretömmel? Vagy legyek egyedül? Sajnos a csalad 1000 km-el arebb el, hazaköltözni sem egyszerü.

Megerdemlem amiert ezt tettem, megsem tudom hogyan tovabb.

Nagyon fiatalon költöztünk össze, elötte csak 1 kapcsolatom volt. Most jött el a pasizos korszak talan, jol esik ismerkedni, flörtölni. De ennek ellenere, keptelen vagyok elkepzeni az eletem a parom nelkül, a csaladja nelkül, a szürke hetköznapok nelkül, tudom a szerelem elmult, de megis a tudat, hogy ott van a lakasba, a biztonsag, a megszokas, a kötödes.



2021. máj. 27. 08:15
A kérdező szavazást indított:
Parommal hozzam helyre
Szeretömmel probaljam meg
Legyek egyedül
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de itt már sérült a bizalom, ha meg is bocsátana, ideig óráig működne már a kapcsolat, ő is megcsalna mert te is megtetted aztán szakítás. Ennek sajnos mindig ez a forgatókönyve. egyedüllennék. attól még járhatna hozzám a szeretőm, mint független szingli nőhöz, de biztos nem támaszkodnék rá, mert akkor az a kényszerdöntésekről fog szólni és azt a kapcsolatot is meg fogja mérgezni.
2021. máj. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha az új faxhoz nem mehetsz nálam eldekkolhatsz néhány hónapig ( Németország)
2021. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Miért mennél a szeretődhöz? Az hülye döntés lenne,már csak azért is,mert azzal a személlyel tetted tönkre a több éves kapcsolatot,és ahogy írtad csak a vágy hajtott..szóval az nem működne egyáltalán.

A párod jobbat érdemel szerintem,örülj hogy megtudta az igazságot,mert így már letudtok ülni őszintén beszélt arról,hogy te ennél többre vágysz.

Költözz el,kezdj új életet,és hagyd a maga medrében folyni a vizet.Majd alakul ahogy lennie kell,de mindkettő pasit hagynám,mert csak folytogatni fog a múltad.

2021. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huh, egyszerűen nem értem hogy felnőtt emberként nem tudsz magadba nézni és itt, egy fórumon, vadidegen emberektől várod hogy segítsenek eldönteni mit érzel?

Nekem nem lenne mondjuk kérdés a helyedben,ha a szeretőddel jó a szex,jól kijöttök, ő is szeret,és akar téged,akkor mi a gond?

A tányérok,meg a megszokás? Növessz már gerincet aztán tiszteld meg a párodat hogy elengeded.legyen neki is esélye a boldogságra mással. Te nem szereted tiszta sízvből,ha ilyet csináltál a háta mögött hossz,hosszú időn keresztül.

2021. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom miért lettem lepontozva..és azt sem hogy egyesek mit várnak az élettől,de ha elkúrjuk,akkor változtatni kell és nem idejönni utána hisztizni,hanem tenni azért hogy helyre jöjjenek a dolgok.
2021. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!