Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokáig húzta az időt a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig húzta az időt a szeretőd, hogy elhagyja miattad a családját?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 15:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a pasinál szerintem kevesen tudnák jobban összefoglalni a szeretői szerep lényegét és buktatóit:


https://www.youtube.com/watch?v=TX5oSwAiHXo&t=4s


https://www.youtube.com/watch?v=yThIikm4-Co

2021. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
30: sajnos az én barátnőmön ez a kérdés sem segített. Csalta vele a volt párját a srác, majd amikor szakítottak az exszel (nem tudjuk a pontos okát, azt sem, hogy ki szakított kivel, mert hiába barátaink, kicsit homályos a sztori), akkor jöttek össze. Persze sajnos később pont az exnővel csalta meg a barátnőmet a hapsi, amiről mai napig nem tudom, hogy tud-e a barátnőm. A dolog pikantériája, hogy az esküvőjükön kotyogta el nekem a srác haverja, amikor barátnőm már x hetes terhes volt.
2021. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
61%
Én 3 esetet ismerek ahol a pasi elvalt, egyik több év után, a másik 2 hónap, és a harmadik meg 1 év után. Sajna mind családban történtek ezek az esetek, és nem a párjuk rakta ki őket, hanem kész tények elé lettek állítva 🙄😥.
2021. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#31

Több helyen láttam már kitéve ezt a youtube linket. Ki ez a pasi?

Egyébként jó, amit mond!!

2021. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
45%

Kedves kérdező!

Én feleség vagyok és 10 éve vagyok a férjemmel közös gyerekünk is van! Egy olyan alkalom volt hogy elhagyott a férjem egy másik nő miatt.... igaz akkor nagyon sok vita volt köztünk, és én sem mindig voltam megerto vele! Viszont miután engem dobott egy másik nő miatt letiltott minden honnan csak a gyereket hívta fel és ez így ment 2 hónapig. Utána közölte ő nem bírja tovább nem is érti meg hagyott el... nem akartam vele békülni de láttam rajta hogy engem akar nem mást! Engem aki a felesége aki szült neki! A nőt azonnal kidobta és még hónapig udvarolt miután adtam neki esélyt! A nő meg fel évig próbálkozott szét szedni minket de persze esélytelenul. Szóval nem hiszem hogy a baratnodnek sok esélye lenne!!! Miután nálunk ez történt hozzá tennem csak erősebb a házasságunk és már csak jót röhögünk ezen!

2021. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
35 én azt nem mondanám erős házasságnak, de te tudod.... Aki engem dobna aki a családja vagyok, vissza nem maszhatna amikor megunta a z új punc.it. De egészségedre.
2021. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!