Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki annyira szereti a párját képtelen megcsalni ? Ha a főnök vagy egy munkatárs közeledik lehet a csábításnak ellenálni ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 08:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Igen, létezik. Nem állatok vagyunk hogy ne tudjunk nemet mondani az ösztöneinknek.
2021. máj. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem csaltam meg senkit pedig nem vagyok már fiatal. És jelentkező is akadt volna. A hűség döntés és beállítottság kérdése.
2021. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen lehetséges ellenállni a csábításnak. Nekem egy nő ismerősöm a nála idősebb, kétgyermekes családapa főnökébe szerelmesedett bele nagyon, kezdeményezett nála, és kerek perec visszautasítást kapott.


Az ilyen elutasítások nemcsak a szeretet és a hűség miatt történnek meg, bár nyilván ezek is szerepet játszanak, hanem azért is, mert az emberek felelősséget éreznek a családjuk egyben tartásáért. Tudatában vannak annak, hogy mit kockáztatnak a saját és a gyerekeik jövőjét illetően. Sokan ezért már egy ártatlan kis flörtöléstől is elzárkóznak a munkahelyükön, tartják a megfelelő távolságot, mert így könnyebb nekik.

2021. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

“ A hűség döntés és beállítottság kérdése “

Igen így igaz de csak addig amíg nincs ellenkező oldalról egy rossz tapasztalat.

Abban az esetben ha az egyik fél éveken keresztül mindent megtett a kapcsolatért ,hűséges volt és egyszercsak kiderül hogy a másik fél nem ugyanígy gondolkodott. Ezután a szituáció után lehet még megbízni valakiben?

2021. máj. 30. 08:38
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
4 Ezt én nem értem. Miért változna meg az én erkölcsi felfogásom attól, hogy csalódtam a másikban? Attól én még nem leszek féreg ha kiderül, hogy a másik az. Elválok és kész. Amúgy így is történt, bár konkrét megcsalás a férjem részéről nem volt, de sok minden más (nőkkel írkálás) ami nem fért bele. Nem tartom féregnek, más szükségletei voltak egy idő után és konkrét tett nem követte. De nekem már nem fért bele a dolog.
2021. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik párom sem csaltam soha. Amikor kiábrándultam belőle akkor meg lezártam a kapcsoaltot.

Nálam mondjuk nem nehéz hűségesnek maradni, mert amíg valaki "hozzám tartozik" addig életem és vérem érte. És nem tudok rá úgy tekintenki mint más idegenre. Szóval nekem az idegenek felkínálkozása sosem volt vonzó opció. Én ilyen vagyok, amíg szeretek addig nem érdekel más.

2021. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Létezik, mind a nőknél, mind a férfiaknál. El is mondom, hogy miért nem tud valaki (fizikailag sem) szexuális kapcsolatot létesíteni mással a partnerén kívül, ha nagyon szerelmes.


Mert ahol még valóban tombolnak az érzelmek, és a szerelem az egekben van, ott a mással való szexuális kapcsolathoz társul a BŰNTUDAT. Például amikor egy férfi olyan szituációba kerül, hogy egy másik nővel tudna szexelni, akkor a szerelmes férfinál automatikusan bekapcsol a bűntudat, elkapja az érzés, hogy valami rosszat készül csinálni, lelkiismeretfurdalása támad.


Ez pedig lenyomja a nemi vágyat. Szó szerint. Amikor ennyi negatív érzelem kapcsolódik a szexhez, akkor az egyszerűen megakadályozza az erekció létrejöttét.


Éppen ezért baromság, amikor egy férfi azt mondja, hogy "hát csak szex volt, de én valójában téged szeretlek". (Én férfi vagyok, de gondolom a női oldalról is ezen az elven működik a dolog.) Mert ha valóban olyan erősen tombolna még a szerelem érzése, akkor testileg is képtelen lenne az aktusra. Megcsalásra ezért csak olyanok képesek, akik:

- vagy soha nem is voltak szerelmesek a párjukba

- vagy már elmúlt a szerelem, és az együtt töltött idő alatt a másik fél felé való érzelmek átalakultak. Kötődéssé, megszokássá, szeretetté. De az már NEM az a lángoló szerelem.

2021. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Az eddigi kapcsolataimban valószínű, hogy nem tudtam volna ellenállni egy ilyen kísértésnek, mert egyik kapcsolat se volt valódi szerelem.

A legutóbbi barátnő viszont olyan volt mint az álmaimban. Őt sose tudtam volna megcsalni mert jobbat úgyse kaphatok tőle. Egyszerűen nekem csak ő kell. Persze kidobott szóval mindegy :D

A lényeg, hogy az illetők csak akkor képesek ellenállni a csábításnak ha tényleg szerelmesek a párjukba. Ha csak úgy együtt van valakivel akkor szinte esélytelen az ellenállás.

2021. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Én nem is érzem úgy, hogy ellen kéne állnom bármilyen csábításnak vagy kísértésnek, mert nem vonz, nem érdekel más. Ha próbálkozik is valaki, hidegen hagy. De ha nem ilyen lennék alkatilag, szerintem akkor se csalnám meg soha a párom, csak akkor nagyobb részt tudatos döntés lenne.
2021. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ne haragudj meg kérdező, de te mit szólnál ahhoz, ha pl. a hűtlen párod is ráfogná, hogy ő is csak azért csalt meg, mert korábban csalódott, őt is átverték. Azt várná, hogy megsajnáld őt, hisz a múltban átverték őt is és így felhatalmazva érzi magát arra, hogy téged megcsaljon.


Milyen vicces is lenne, ha minden hűtlen ember könnyelműen ráállna erre a kifogásra s másokat hibáztatna a saját tetteiért.

2021. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!