Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem megcsal ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsal ha azt láttam, hogy az egyik munkatársa ölében ül? Mikor elmentünk sörözni.

Figyelt kérdés
Én később értem oda, mert én akkor még dolgoztam. Amikor oda értem láttam, hogy az ölében ült. Amikor megérkeztem még ott maradt, majd mellém ült kb egy óra múlva. Szerintetek meg csal/csalt vagy csak heccelte még vagy nem történt semmi ezért ne foglalkozzak vele?

2020. júl. 30. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

vagy-vagy


bár elgondolkodnék a helyedben, hogy milyen nőt is vettem feleségül.. aki csak úgy más pasik ölébe ül.

2020. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Idős férfi vagyok, de nem merek határozott választ adni.

Az, hogy azonnal nem kelt fel a munkatársa öléből jó jel is lehet, mert nem érezte "annyira" bűnösnek magát, aminek szemtanúja lettél. Az, hogy ott maradt azt is jelentheti, hogy tudtodra akarja adni, mire számíthatsz a jövőben.

Véleményem szerint a feleséged is, meg a kolléganője is hibázott, hiszen felnőtt emberek és ez az ölbeülés a fiatal szerelmesek testpozíciója.

Én nyugodt hangnemben megkérdezném a feleségemet, hogy mindez miért történt meg a Te távollétedben. Szóval - szokatlan...

2020. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Csaj. Meg.
2020. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Te meg csak ott söröztél velük 1 órán át, és nézted, ahogy más ölében ül az asszony?😂

Nem tudom elképzelni.🤷🏻‍♀️

2020. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Baszki ès szò nèlkül ott tudtál ülni és sörözni? Baszus hát jò nagy sülthal vagy már ne is haragudj..👏👏
2020. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez komoly 🤣🤣 még egy ilyen balfék pasit mint te. És békésen elnezted hogy a másik ölében ül az asszony..
2020. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebb tartsd a gyertyát, ha ilyen megértő vagy;)
2020. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon megalázva érezném magam a helyedben. Furcsa, hogy te egy órán keresztül elviselted. Ha nem is csalt meg, számít? Mit kellett flörtölnie ahhoz, hogy az ölébe üljön. És a nőnek nem sült le a bőr a képéről????

Én nem tudnék bízni benne soha ezek után. Mit csinál a hátad mögött, ha a szemed láttáraa ezt teszi?

Mondjuk ez egyéni vélemény, nekem nem férne bele. Azt nem mesélted, te mennyire lehetsz szabados a kapcsolatban.

2021. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz lenne a történet, hogy a feleséged más ölében ül, te meg csak nézed, sörözöl, és azon tűnődsz, hogy ezbmegcsalás, vagy nem, akkor megérdemled, hogy megcsal, mert egy gerinctelen pacal vagy.

De nem tudom elképzelni, hogy ez megtörtént.

A másik férfi részéről sem.

2021. szept. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!