Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párod impotens lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod impotens lenne, akkor szabad lenne egy harmadik felet tartani?

Figyelt kérdés

Volt már itt olyan kérdés nemrég, hogy ha a nőnek eü okok miatt nem menne a szex, akkor belemenne-e, hogy a pasi keressen egy harmadikat, aki kielégíti szexuális vágyait, most én meg a fordítottjára lennék kíváncsi.

MI lenne ha a párod időközben impotens lenne? Akkor is tabu lenne a harmadik fél?

Nem önzőség úgy magadhoz láncolni a párod, hogy nem tudod kielégíteni a szexuális vágyait?

Tudom, hogy nem a szex a legfontosabb a kapcsolatban, de azért az embernek vannak szükségletei, és ha nincs szex, az egy idő után feszültséget generál.

Ismerek olyan párt ahol a pasi impotens lett 20 év házasság után, akkora volt benne a stressz, hogy rettegett az éjszakától, hogy mikor próbálkozik be nála a párja és félt a csődtől, a szégyenérzettől, mert nem tekintett magára férfiként.



2021. jún. 3. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én ellennék a kezemmel meg egy vibrátorral, de nyilván nem lenne mindenkinek ennyi kielegítő.
2021. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem kellene harmadik. Van keze (meg nekem is), van szája, tudnánk venni eszközöket, stb.
2021. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább az a baj,hogy az impotencia legtöbb esetben orvosolható,még sem mennek el urológushoz/pszichológushoz vagy kezdenek pl.csak egészsègesebb életmódot élni,vagy akár megpróbàlni kommunikálni a párjukkal.Ha mindezt megteszi és továbbra sincs javulás,akkor nem kellenne harmadik.Ha meg nem tesz semmit,akkor sem harmadik a megoldás,hanem a kapcsolat újraértékelése esetleg szakítás.
2021. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor megbeszélés kérdése.

Impotens is tud akciózni, csak nem minden módon. Akinek a párja fontosabb, az ilyenkor kitart mellette.

Akinek meg a szex fontosabb, az keres más megoldást.

Ketten, egyetértésben.

2021. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Én pont ebben a helyzetben vagyok. A férjem impotens, a helyzet nem javítható, a doki szerint törődjünk bele, fogadjuk el. Ő viszont annyira nem tudja ezt lenyelni, hogy azóta semmilyen aktivitásra nem hajlandó, sem kéz-száj, sem eszköz, semmi. Nem is hajlandó beszélni róla. Pár hónapja szeretőm van, titokban.
2021. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem. A házasság nem erről szól. "Egészségben, betegségben, gazdagságban, szegénységben". Pont ez az egésznek a lényege, hogy nemcsak a jóban vagyunk együtt. Az természetes. Az elköteleződés azt jelenti, hogy a rosszban is kitartok. Az ő gondja az én gondom, az én gondom az övé. Ez a lényeg. A többi mellébeszélés. Egy elkötelezett kapcsolat (házassággal vagy anélkül), nem arról szól, hogy a másik kielégítse minden igényemet. Mindkettőnknek voltak már eü.gondjai, ami miatt nem volt szex. És még sok minden lehet. És előbb-utóbb lesz is, mindenkinél. Az elköteleződés nem így működik.
2021. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Átmenetileg nyilván kibírnám, akár hosszabb időn keresztül is. De hogy örökre szex nélkül...Én ráadásul nem elégszem meg a kézzel, nyelvvel, a normál szex közben is a behatolást tartom alapnak, anélkül nem szex számomra a szex. Én megmaradnék jó barátjának és keresnék magamnak olyan partnert, akivel a szex is működik.

Nyilván árnyalja a képet, ha emiatt válni kell, gyerek van, mehetne a híd alá...hát nem ér meg minden áldozatot, de alapból nem ragaszkodnék a kapcsolathoz, ha a szex már nem megy. Az már akkor csak barátság. Nem etikus leláncolni a másikat, én se tenném fordított esetben.

43 N

2021. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező! Neked nincs kezed, szád?
2021. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8as:

Végülis de, van kezem. Én ellennék egyedül is.

Nem vagyok kapcsolatfüggő.

2021. jún. 3. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. És ő akarta, hogy ne fojtsam el a vágyaimat.

Egy darabig egészen jól működött, de aztán egyre vadabb dolgok jöttek elő (az ő részéről), és egy idő után szétmentünk.

2021. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!