Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az exem megcsalta velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megcsalta velem a jelenlegi barátnőjét, megmondtam neki én nem leszek harmadik. A lánynak meg akarom irni, hogy vigyázzon vele.csinálok egy kamu facebokot és irok neki, mert nem akarok lebukni hogy kiderüljön én irok. Ez nagyon nagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Megcsalja a lányt, kihasználja, átveri.
2021. márc. 31. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
nyugodtan tedd meg, megérdemli
2021. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
te is egy féltékeny szar vagy... fogad el hogy kidobtak, a te hülyeséged volt hogy buta vagy. A jövőben is ilyen palit fogsz kifogni mert az ilyen nagy pofájú bokanadrágos b*zi virágok az eseteid !
2021. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nyugodtan figyelmeztesd, de nem várj sokat a másik féltől.
2021. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Én küldenék azért bizonyítékot is másképp nem fogja elhinni és könnyen kimagyarázható. Én se hinném.
2021. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Kamu oldalról könnyű. Ha már belementél te is a megcsalásba, mert nem csak az exed volt a hibás, ehhez ketten kellettetek, akkor legyen annyi bőr a képeden, hogy ha már írsz a barátnőjének, azt a valódi arcoddal tedd.
2021. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Legalább a gerincest ne játszad, mielőtt lefeküdtél vele, nem jutott eszedbe a barátnője miatt aggódni.
2021. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Kamu oldalról irva úgyse hiszi el. Legalábbis én nem tenném :)
2021. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarsz harmadik lenni de azért még dugtál vele :D

jól van, már harmadik vagy, de nem is az eszedért szeretnek gondolom :)

Szerinted,-hacsak nem fényes nappal a hősök terén szexeltetek-ki mindenki tudja még?

Kb. ilyen nehéz lesz összerakni, hogy ki küldte a névtelen levelet

2021. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Hát akkor hanyadik akarsz lenni? Ki akarod rakatni a csajjal, hogy visszafusson hozzád? Gratulálok...

Ezt leszamitva igen, megérdemli, hogy kitálalj. De a pasidat felejtsd el.

2021. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Majd az exed is figyelmezteti a következő barátodat, hogy vigyázzon veled, mert simán összefekszel foglalt pasikkal.
2021. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!