Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok alapján keres szeretőt egy kapcsolatban élő férfi?

Figyelt kérdés
Csak a szex számít, vagy akkor már legyen csinosabb esetleg fiatalabb a szerető a nejénél? Vagy utóbbi nem szempont?

2021. jún. 3. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első szempont a megbízhatóság - ne bukjon be vele, utána jön minden más. Aki azért lép félre mert otthon nincs szex, vagy csak simán a változatosságot keresi annak nem számít, hogy a szeretője esetleg külsőleg "rosszabbul" néz ki mint a felesége.
2021. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férfitól függ. Minden férfi más.

- van, akinek a külső a legfontosabb

- van, akinek annyira nem elég az otthon kapott szex, hogy bárki jó neki, aki nem túl öreg és p...i van a lába között (láttam én férfiakat olyan gyönyörű feleségek mellett olyan kis ronda telepi k...kkal elmenni csak azért, mert az felajánlkozott, a feleség meg 1 hónappal terhesség után még nem kívánta...)

- van, akinek a fiatalság a lényeg (engem anno pl. fűzögetni próbált volna egy távoli 50es ismerős egy esküvőn 21 éves koromban... a szintén 50es felesége objektíven jobb nő volt akkor, mint én 21 évesen... vékonyabb, jobb alakú, szebb arcú... de vhogy a pasinak az volt a lényeg, hogy itt-ott feszesebb bőr, ránctalan pofi)

- van, akinek az a lényeg, hogy nyalják a talpát, körbeugrálják, mindenféle istencsászárnak elmondják (unokatesóméknál pl. elkeztek építkezni, a kedves férje minden munkát az ő nyakába lőcsölt úgy, hogy mindketten ugyanannyit dolgoztak, aztán csodálkozott, hogy a hullafáradt felesége nem ugrálja körbe minden este... aztán simán megcsalta egy sokkal rondább kis libával, aki nyalta a talpát, amiért meghívta pár koktélra... ja, a legjobb, az építkezés a férj ötlete volt, és unokatesóm anyósáék mellett...)

- van, akinek az számít, mennyire tartja a nő a száját / mennyire rizikós, hogy borítja a bilit (ezért pl. prostit vagy szintén házas nőt keres)

- van, hogy az a lényeg, hogy szexuálisan ezt meg azt meg lehessen tenni a nővel, mert a felesége / barátnője ezt meg azt nem akar csinálni (pl. szopás, anális, hármas stb.)

- "változatosság"

2021. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
szerintem egyetlen egy dolog számít: legyen lyuk alatta...
2021. jún. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azért keresek mert a kapcsolatban nincsen évek óta. De vannak gyerekek lakás sok dolog ami közös.

Én meg 40eskent igenylem a szexet.a feleség meg nem igényli.

Van hogy van szeretőm van hogy nincs. Most nincs sajnos

2021. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es nagyon jól leírta a szempontokat. Nekem is ez a tapasztalatom.

Még annyi, hogy van akinek a beszélgetés is fontos, hogy úgy hallgassák meg, ahogy a feleség nem, mert mondjuk nem kritizálják, mint adott esetben a feleség, tehát kisírhatja a nő vállán magát, hogy neki milyen nehéz az élete. Adott esetben feleségről panaszkodás is megy.

2021. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem volt semmilyen szempont, mert nem kerestem, egyszerűen csak úgy alakult, hogy lett. Csak 5 évvel fiatalabb, mint a párom és csak arcra csinosabb, testre nem. De a szex az iszonyatosan jó volt vele. F
2021. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

1) megbizhatosag

2) kisugarzas

3) hasonlo vagyak

2021. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az számít, hogy legyen nyitott gondolkodású ( a feleségemmel nyitot kapcsolatban vagyunk) és fogadja el, hogy nem szerelemből leszek vele, hanem csupán szórakozásból. Legyen csinos és legyen jó a kisugárzása.
2021. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 minden csinos nő álma vagy.

ja. Nem.

🤣

2021. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!