Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom minden nap chatel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden nap chatel egy csoporttársával, állítólag csak barátok de én aggódok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21L

2021. jún. 5. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy mutassa meg miről "beszélnek" .
2021. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
megmutatta nagyrészt ártalmatlan de néha kissé tul bizalmi sztem
2021. jún. 5. 12:46
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha ártalmatlan, akkor ne foglalkozz vele
2021. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ezt magadban kell lerendezni. A legtobben nem turik meg az ellenkezo nemu baratot a kapcsolatban. Ha te is ilyen vagy, akkor mast kell keresned.
2021. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Szia èn szintèn 21 èves vagyok.

En mar eggyutt èlek a parommal 3 Eve .

De nègy ève vagyunk eggyutt .

Mar a harmadik randinkon,vagyis talalkozasunkon elkertem a telefonjat es kitoroltem Minden boi telefon szamot a telefonjabol,akik persze nem csaladtagok.

Par het utan uj Facebook fiokot is csinaltunk 😁

Ahold ensem es o sem fogad el olyat aki ismeros csak es ellenkezo nemu.

Nem Kell felre erteni nem vagyunk ennyire feltekeny tipusuak,csak egyszeruen en ilyen vagyok,ahogy o is .

Ha egy lannyal beszelgetne akar artalmatlanul csak baratilag ,en fognam a cokmokom es elkoltoznek .

Nekem Ott veget erne Minden.

Nekem eggyetlen egy fiu baratom van ,aki egyben a legjobb baratomis de o meleg.

Nh de ennek az a lenyege ,hogy dontsd El magadban,hogy neked bele fer e a lany baratja Meg ha artalmatlan kid beszelgetest is fojtatnak vagy sem.

De azt elmondom neked ,hogy ha ennyire jol kijonnek es tenyleg ilyen sokat beszelgetnek,akkor nem kizart h most az artalmatlan beszelgetesbol mar szerelem vagy valamilyen kotodes fog kialakulni.

Es a ferfi lehet akarmilyen szent ....


Nem bizhatsz sajat magadban send ,nem hogy Meg egy ferfiben.


En azt mondom neked ,hogy be turd!

Meg a kis artalmatlan uzeneteket sem.

En ugy vagyok ezzel,hogy "rengeteg fèrfi èl a vilàgon"

Ès hat inkàbb benned csalodjanak,mint hogy the csalódj!

2021. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 A "hejesírás" az nem az erősséged, úgy látom. 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 ne haragudj, de ez beteges.


Kérdező, ezt te tudod. Nekem természetes lenne, hogy beszélget ellenkező nemű csoporttársaival is, de ha ez neked nem fér bele, vagy ennyire bizalmatlan vagy, akkor szakíts. Jobb lenne mondjuk, ha magadban rendeznéd el ezt a dolgot, mert a jövőbeni kapcsolataidban is okozhat problémát, ha pl vannak női kollégái vagy ilyesmi.

2021. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

#6

Kihozom Amit csak tudok,nekem nincs szuksegem a Magyar helyesirasra az en orszagomban!!


#7 lehet beteges,de en ugy vagyok vele "ha tetszik tetszik,ha nem akkor viszlat"

Mindenkinek van egy ilyen dolog az eleteben,azaz egy olyan dolog ,Ami mellet kiall.

Nekem ez a tokeletes parkapcsolat,masnak Meg mas.

Ennyi!

2021. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te egy gyoker vagy #8. Remelem egyedul maradsz.
2021. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

9# sajnos Mar 4 Eve eggyut elek

Valakivel 😅

De azèrt büszke vagyok arra,hogy nem fèlek attól,hogy nem jut fasz a picsàmba...

2021. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!