Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás által rádöbbenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás által rádöbbenni, mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a párom, lebuktam (nem èn mondtam el). Azèrt nem vallottam be, mert nem akartam elveszíteni, miután megcsaltam rájöttem, mennyire fontos számomra, hogy mi az, amin javítani kellene (addig nem tudtam, hogy bármi is hiányozna a kapcsolatból, "jól megvoltunk", de hogy el tudtak "csábítani" erre mutat, elkezdtem ezzel foglalkozni ès rájöttem mi hiányzott) ès hogy nem akarok nèlküle èlni.


Kaptam mèg egy esèlyt, megbeszèltünk mindent, őszintén,kivesèzve.


Járt már valaki hasonló cipőben? Sikerült hosszútávon megoldani a problèma forrását? Változott a kapcsolatotok?


31N



2021. jún. 7. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ezek valahogy addig, amíg a harmadik nem jelent meg a kèpben valahogy nem tűntek fel."


Iskolapélda, szerintem mindenki megéli az életben.


Én úgy gondolom, hogy így lehet jövője, de a gyógyulás és a változás hosszú és fáradságos.

2021. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!