Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félek új párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek új párkapcsolatot kezdeni, nehogy újra megcsaljanak. Mikor gyógyul már be a sebem? +lent

Figyelt kérdés

Tényleg olyan sok a megcsalás a kapcsolatokban, ahogyan írják? +azt hallottam, hogy sokszor titokban is marad, mintha semmi nem történt volna. Ettől elmegy a kedvem, hogy újra kötődjek valakihez.

1 kapcsolatom volt eddig és soha nem bíztam még ennyire senkiben, mint benne.

Észrevettem magamon, hogy ha nagyon megtetszik valaki, akkor azonnal megbízom benne. Rossz tulajdonság. Ezen hogyan javíthatok, hogy ne legyek naiv?



2021. jún. 9. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Félek kocsiba ülni, annyian meghalnak az utakon. Benne van a pakliban sajnos kérdező. Szerintem nem akkor vagy naiv, ha valakinek a bizalmad adod, hanem ha nem foglalkozol azzal, hogy a másik mit csinál vele. Szerintem nem vagy naiv.
2021. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld meg nem akarni mindenáron birtokolni a másikat. Add meg neki a jogot arra, hogy ha már nem szeret, elmenjen. Tudom, félsz a titokban csalástól, de ezek hosszútávon nem működnek, ki fog derülni, ha megcsal.
2021. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
HA azt az embert találod meg, akivel megéri együtt maradni, az nem fog megcsalni. Igazából ennyi. Aki megcsal az jó is hogy eltűnt az életedből. Az esetek jelentős részében legalábbis biztosan így van.
2021. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Tudd, hogy benne van a pakliban. Vedd tudomásul, mint lehetőséget. Igen, megtörténhet. Igen, vannak esetek, amikor megtörténik. De nem lehet állandó félelemben élni.

Tartsd nyitva a szemed, de ne válj paranoiddá. Inkább élvezd ki amíg tart, add át magad az érzésnek. :)))

2021. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy naiv.
2021. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki a folyamatos lepontozó, de köszönöm a válaszokat. 🙏🏻
2021. jún. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!