Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért állítják sokan itt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan itt hogy ha valaki folyamatosan viszonyoba kezd nem szereti a párját?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 19:35
1 2 3
 1/24 harebell ***** válasza:
92%
Mert nekem például a szeretet nem összeegyeztethető azzal, hogy valaki átveri, megalázza a párját és folyamatosan hazudik neki.
2021. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Mert ez így van.

Nekem is sok olyan lány volt akivel együtt voltam mert "szerettem" őket és mégis félre TUDTAM VOLNA lépni, de nem tettem. Ők nem álmaim női voltak. Nem az az igazi szeretet.


Aztán lett egy barátnőm akiért bármit megadnék most is, és na ő mellette nem lenne viszonyom mert minek? Senki se tudna annyit adni mint ő. Mindenem megvan. :3

Ezért aki viszonyba kezd, csak annyira szereti a párját mint én szerettem őket. Nem teljes szívből akikkel örökre együtt lennének.

2021. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted mit kellene mondaniuk?

Azt, hogy ő az élete szerelme, és a viszonyai csak pillanatnyi elmezavarok sorozatával magyarázható?

2021. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

mert a legtöbb esetben monogám kapcsolatról van szó az ilyen kérdéseknél, ahol a felek arról egyeznek meg, hogy csak egymással vannak. a hűség döntés kérdése és ha megcsal a párom, számomra azt jelenti, hogy nem tisztel eléggé és nem szeret eléggé, hiszen kockára teszi a kapcsolatunkat...


aki nyitott kapcsolatban akar élni, keressen ahhoz passzoló partnert. számomra ez mindig is idegen koncepció volt, de elfogadom, hogy mások vagyunk. viszont a másik becsapása és háta mögötti sorozatos viszony folytatása soha nem lesz elfogadható számomra

2021. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Mert ha szeretne, vagy legalább tisztelne, nem dugna mással. De gondolom majd te mindjárt megmagyarázod, miért hibás a gondolatmenetem.
2021. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert az ilyen kb. "Ahányat lát, annyit szeret" szindrómás, így nézve gát.
2021. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Egyem azt a buta fejed, hát ha szeret, akkor az neked mitől lesz jobb?

Nő létemre nem értem az ilyen ostoba kapcákat.

Nem baj, ha megcsal, mert szeret.

Nem baj, ha megvert, mert szeret.

Nem baj, ha megaláz, mert szeret.

Nem baj, ha kihasznál, mert szeret.

Közben neked annyi jut, hogy fájdalmat okoz, szenvedsz, és tűröd. Mindegy, hogy milyen módon bánt. Viszont nem azért tűrsz, mert szeret. Azért se, mert te szereted. Csak gyáva vagy kilépni, és félsz, hogy egyedül maradsz.

2021. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Előttem már leírták miért.

Más ha egy nyitott kapcsolatról van szó. Na de így...

2021. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%
Ismerek egy házaspárt. Kézenfogva mennek sokszor az utcán. Úgymond mindig is szépen éltek. A férfi 50 körül hosszútávú viszonyt /6 ev/ folytatott egy kolléga nőjevel. A nő nem volt szemét nem buktatta le. A feleség sem tudott még soha semmit. Azóta eltelt pár év. A férfi lehiggadt. Boldogan élnek míg meg nem halnak. Szerintem mindig is szerette a feleségét. Fiatalon kerültek össze, hogy kipróbált mással is? Lehet éppen akkor jött rá, hogy a gyereke anyja az igazi.
2021. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt inkább szánalmasnak gondolom. :) na meg 6 év kell arra hogy rájöjjön?

Na mindegy, szerencsére nem vagyunk egyformák.

2021. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!