Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van rengeteg házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rengeteg házasságban legalább az egyik félnek szeretője?

Figyelt kérdés
Nem provokatív kérdés. Jól működő, összeillő feleknél is hír járt a kikacsingatásról. Nem is biztos, hogy sokáig volt egy szerető, de egy rövid-bizonyos ideig fixen. Miért?

2019. márc. 14. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Mert izgalmas dolog, azért. Most gondolj bele, ugyanazt a puncit dugni 15 éven át kicsit sem unalmas?


Majd mindjárt jönnek a megmondóemberek, akik megmondják, hogy nem, számos ember azonban erről nem így vélekedik, ezért vannak megcsalások. Nem csak házasságban, már komoly kapcsolatban is. Volt munkatársnőmet is megcsalta a pasija, szóval kipróbált egy másik nőt. Munkatársnőm megbocsátott neki, azóta is együtt vannak, és nincs semmi gond.


Szóval a változatosság a fontos. Az a durva egyébként, hogy akik nyitottak pl. szvingerezésre, vagy az édeshármasra, azoknál ilyen gondok sosincsenek, és évek óta tök jól működik a kapcsolatuk.


Megcsalások, szeretők, a szex ellaposodása - ez kizárólag a hagyományos kapcsolatokra, házasságokra jellemző.

2019. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Az érzelmi intelligencia hiánya miatt. Én nem vagyok vallásos meg semmi, de a feleségemnek tett fogadalom (örök hűség és miegymás) számomra szent. 14 éve vagyunk együtt.
2019. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
A 2-es jól példázza, hogy a "jól működő házasságok" egy része már csak hagyományon alapul, amit rafináltan az érzelmi intelligenciával akar eladni.
2019. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Azért, mert egy idő után unalmas a buli.

Én annak idején rengeteg férjes nővel voltam, illetve most is lennék, mert van jelentkező.

Tegnap is belefutottam egybe, de nem élek vele, mert tudom, hogy a feleségemnek fájna és nem ezt érdemli.

2019. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Mert vágynak a szexuális változatosságra és közben vágynak a család adta érzelmi és anyagi stabilitásra, biztonságra is.
2019. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

2-es, örülök, hogy vannak még, akik így fogják fel.


A megcsalás gusztustalan, hogy miért? Mert becsapod a párod. A nyitott kapcsolat megint más, ott belefér, de a megcsalás már csak azért is gusztustalan, mert kell a biztos pont, de kalandozgatni is jó. Gerinctelen dolog. Aki erre vágyik, ne akarjon házasságot. Ja, csak hogy akkor nem lenne, aki főzzön-mosson-takarítson, ugye?

2019. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen, sok házasságban ez van, sokban pedig nem. Azért fordul elő, mert az emberek gerinctelenek és csak a saját boldogságukkal vannak elfoglalva és persze azért, mert mindkét félnek tenni kéne a kapcsolatért. Ha úgy érzed, hogy a társad elhanyagol téged és nem nyitott a probléma megoldására, a legkevésbé az segít, ha megcsalod.

Válj el és kezdj tiszta lappal. Én is így tettem nőként, sosem csaltam volna meg a férjemet. Nem is értem azokat akik megteszik, hogy tudnak hazugságban élni?

2019. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert valami (nem) JÓL működik a kapcsolatukban, a kommunikációjukban a két félnek. Valami hiányzik/esetleg túl sok benne.
2019. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Most valahogy ez a divat. Sajnos.
2019. márc. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Azrét mert egy idő után nem a testiség a legfontosabb öszzetartozás része.

Engem nem érdekelt soha, hogy az épp aktuális bnőm, vagy párom, kivel csal meg. Ja meg akarja tenni, odhegesztheted a radiátorhoz, és akkor is megteszi majd.

De a lényeg, ha a másikkal jobb volt, akkor úgyis letiplizik, valamikor. Ha meg nem, akkor meg rohan haza.

Vagyis amiről nem tudunk, az nincs és ez igy van.

De nekiállni agyalni, hogy hátha igen, vagy talán nem is, na az a legnagyobb hülyeség :-).

2019. márc. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!