Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csapott be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csapott be?

Figyelt kérdés

2 évet hazudott a barátom, minden jel arra mutatott, hogy komolyan gondolja a kapcsolatot, pedig en nem is voltam biztos abban, az elején, hogy akarok e kapcsolatot vele, de abszolút rávett, nagyon sokat érvelt, hogy neki elképzelhetetlen a laza kapcsolat, neki házasság kell, stb

Szavak és tettek összhangban voltak nála, minden idönket együtt töltöttük, nem kódolta a mobilját, asztalon hagyta mindig, teljesen transzparens viselkedése volt, nem volt okom gyanakodni.

Kiharcolta, hogy kürtöljük szét, hogy eljegyeztük egymást, rögtön kirakta instara, facebookra, nagyon büszke volt rám.

Ehhez képest, mégis megtudtam, hogy megcsal, mikor én anyámat látogatom, azalatt a pár óra alatt, nem is új növel, hanem egy régebbi szeretöjével, akivel nem is hagyta abba a kapcsolatot és aki elöttem is megvolt. Lehet több nö is van a dologban, nemcsak egy.

Nincs vagyonom, hogy a penzem miatt legyen velem, nem értem mi értelme volt, hogy ragaszkodjon ennyire hozzám amikor arra / azokra is igényt tartott?

Mi lehet egy ilyennek a fejében?

Mindent tagad.



2021. jún. 15. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Egy férfi fejében ezek nem egymást kizáró dolgok. Simán lehetséges hogy ettől még valóban komolyan akarta/akarja veled.

1-1 alkalmi szex nem zárja ezt ki egyáltalán, hogy komolyan akarja veled.

Hogy mégis miért érvelt amellett, hogy neki ez elképzelhetetlen amikor megtette közben az már érdekesebb kérdés.

Szerintem szimplán azért, mert te ezt akartad hallani és neked ezek az elveid.

2021. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem ezt akartam hallani és tudta jól, mert eleinte én nem akartam töle semmit szinte
2021. jún. 15. 23:10
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
2, de ettől meg ő akarhatott tőled komolyat már az elején is.
2021. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hogyan, ha mással volt párhuzamosan?

Ezek szerint vannak elkötelezettségei/ érzései mások fele

2021. jún. 15. 23:20
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
4, Már mondtam hogy a legtöbb férfinél ezek nem zárják ki egymást. Simán elvislenek 1-1 alkalmi szexet komoly kapcsolat mellett. 😃
2021. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mennyire alkalmi az a szeretö, aki már elöttem megvolt? Gondolom latni akarják egymast néha, tehát csak van egy kötödes köztuk
2021. jún. 15. 23:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Itt én lehetek a szamár
2021. jún. 15. 23:29
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

7, Figyelj a megérzések általában nem csalják meg az embert. Ha úgy érzed hogy előtte halál komolyan adta elő hogy veled akar lenni kapcsolatban, akkor az nagy eséllyel úgy is van.

Kevés olyan pszichopata van, aki az első szex után is kapcsolatot ígérget egy nőnek profin meggyőző színészi játékkal.

2021. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki a biztonság, de az izgalom is. Ilyen egyszerű. Az ilyenek már nem is fognak megváltozni. Azért kért meg, hogy magához tudja láncolni a biztos pontját.
2021. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az okát,miértjét nemtudom..de azt igen,hogy akkor leszel szamár ha ezt a kapcsolatot folytatod.

Nem érdemel meg.Senki nem érdemli meg a párját ha félrelép és ezt vésd az eszedbe.

2021. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!