Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordult ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy azt éreztétek, hogy a pasitok megcsal és közben nem volt igaz?

Pedig szentül hittétek?



2021. jún. 18. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha mar megvan a gyanu, akkor tokmindegy, hogy megcsalt-e vagy sem. Bizni mar ugyse fogsz benne.
2021. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2x volt ilyen megérzésem, mind a 2x kiderült, hogy ugyan még nem csaltak meg, de valami elindult. Xy-nak való írogatás, kolléga fűzögetése...

Ha ismeri valaki igazán a párját, akkor szerintem már az elején rájön, érzi, tudja.

Az exemről évekig meggyőződésem volt, hogy áh, ő soha nem tenne ilyet. Szeretett, imádott, minden nap a tudtomra adta, hogy imádja minden porcikámat, én vagyok a mindene. Aztán mégis 1x csak jött ez az érzés, meg az apró jelek. (telefont vitte mindenhova, egész nap elérhető volt, de nekem alig írt napközben, stb). Sajnos igazam lett.

2021. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, te mi miatt érzed ezt?
2021. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!