Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt aki szeretői státuszba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki szeretői státuszban van?

Figyelt kérdés
Ti hogy viselitek a várakozást, mikor a másik a párjánál van, és vagy összejön a korábban megbeszélt találkozó vagy sem? Üzenetváltás meg kizárt, addig amig el nem indul haza vagy dolgozni.
2021. jún. 27. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem neked való...
2021. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked is legyen párod.


Sosem lennék úgy nős férfi szeretője, hogy én szingli vagyok.

2021. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha több asszony szeretője vagy, és jól szervezel, akkor nem lesz ilyen gondod.
2021. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a kérdést nő írta ki. Tipikus női picsogás.
2021. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

2 évesek leszünk, megedződtem. Régen még kínoztam magam, hogy biztos jól elvan olyankor a nejével. Mára tudom, hogy még ezerszer rosszabb neki, mint nekem ilyenkor, mert őt még békén sem hagyják, sosincs egyedül.

Tudom, hogy hiányzom neki, tudom, hogy ő is ugyanúgy várja a talit, addig intézem a saját dolgomat, így bírom ki.

2021. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
#4 biztos szívesen picsognál te is, ha kellenél valakinek.
2021. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok! 🙂

Kösz azoknak akik normális választ adtak.

2021. jún. 27. 18:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek ez az egyik varázsa. De tényleg. Aki nem bírja annak nem való a kettősélet.
2021. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
hangulatfüggően. mi sokat beszélünk, így kicsit jobb. de ha két hétig nem látom, akkor nehéz. de persze, rossz dolog a kiszolgáltatottság. ezt az elején kell eldönteni, hogy bevállalod-e
2021. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Egy helyen dolgozunk, így sokat látom, meg ha lehet akkor chatelünk, beszélünk telefonon is.

Elvileg jön estére túlórázni, és igérte, hogy küld SMS-t mikor ér be a busza amivel a pasijától jön, és akkor együtt megyünk a céghez kocsival, de még semmi.

2021. jún. 27. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!