Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Voltatok már szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Voltatok már szerető státuszban házas nővel? Az ebből adódó tapasztalataitok érdekelnek. Női tapasztalat is jöhet, olyanoktól akiknek volt a férje mellett? Hogy volt a sztori és milyen volt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Dobj egy privátot, hogy mire vagy kíváncsi!
2018. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Sokszor megtehettem volna és most is bármikor megtehetném, kapom a jelzéseket gyakran, még rokon nejétōl is, de nem akarok széthúzni egy családot ahol esetleg gyerekek vannak, nem visz rá a lélek(csonka családban nōttem fel.)Mindez mellett pedig férfiként egy másik férfi háta mögött sunyiskodni számomra nem járható út.A nagyapámat a nagymamám álmában agyonlōtte a szeretōje kedvéért, apám 8éves volt, az új férfi alkoholista volt és verte nagyanyámat, apámat 12 évesen elzavarta abból a házból amit a nagyapám halálából származó pénzbōl vettek.Az ezekbōl származó érzelmi traumák végigkísérték apám életét.


Habár nem tudok a kérdésedre saját tapasztalattal válaszolni de az ilyen és ehhez hasonló, emberéleteket tönkretevō lehetséges szövōdmények miatt nem ajánlom senkinek a szeretōi státuszt.

2018. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Jó volt. Sok szex, titkos találkozók.


41F

2018. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Oldalakat írhatnék erről, 2 nővel is voltam szeretői kapcsolatban sőt az egyik jóval több is volt.


De ha konkrétan megmondod, hogy mi érdekel igazán akkor leírom.

2018. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Pontosan milyen tapasztalatok érdekelnek?


Találkoztunk a munkánk révén, összeismerkedtünk, lefeküdtünk,aztán onnantól kezdve rendszeresen találkozgatunk titokban és olyankor mindig lefekszünk,nyílvánvalóan nem rossz. De nincs terjengős sztori,se tapasztalat, csak a szexről, semmilyen más szerepet nem játszik az életemben.

N

2018. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Igen,volt ilyen. Milyen tapasztalatokra lennél kíváncsi?
2018. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen volt, főként neten ismerkedtem. 38N
2018. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, nem is eggyel, illetve volt egy rakás, amikor nem kértem belőle, főleg, hogy nálam is volt olyan, hogy rokon felesége vette volna jó néven.
2018. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
konkrétan, nehéz volt ebben a státuszban maradni?ki érzett többet.Volt lebukás?Az érzelmi része érdekel, nyilván a szex jó, különben minek lenne.Szinte minden válasz hasznos, nem értem ki az akinek móka lepontozni vagy miért csinalja...
2018. ápr. 22. 15:11
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Volt jó pár kapcsolatban lévő nővel szex. Arra vigyáztam, érzelem ne legyen. Szimpátia, szexhiánya, bőven elég hozzá. Ahol már mélyebb érzelem van, könnyen borul a bili. Az, senkinek nem jó. Érzelem, szerelem van, akkor inkább lépjen ki a kapcsolatából. Az érzelem, csak bonyodalmat okoz.
2018. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!