Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire vannak ugy a ferfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vannak ugy a ferfiak, hogyha tonkrement a hazassaguk es kozbe kerult valaki 3. es vegul valnak, hogy nem akarjak, hogy kideruljon hogy nekik mar van valaki kepben?

Figyelt kérdés
a barati tarsasagban volt egy ferfi, elvaltak, de sokaig nem vallalta fel az uj not, hogy ne az legyen, hogy neki mar van valaki. es a masik ismerosomnek, ha kiderulne, hogy az illeto novel mar egyutt voltak, hogy felrelepett, lenne vesziteni valoja. Ilyenkor a ferfiak vigyaznak, hogy ne az legyen, hogy o volt aki mar kikandikalt?
2021. júl. 13. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem jellemző. Többnyire mindenki tudja, hogy xy megcsalás miatt válik. Mivel a válópernél se számít, semmilyen hátránya nem lesz. Az meg már nyilvánvalóan nem érdekli, hogy a volt házastársa mit gondol róla, pont azért válnak, hogy papíron se legyen egymáshoz semmi közük.
2021. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, de van egy olyan dolog, hogy lehet a csaladja nem allna szoba vele, mert elitelik az ilyent
2021. júl. 13. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Maskepp viselkedne, ha nem olyan kornyezete lenne, hogy itelkeznek, kovet hajigalnak idezojelesen masra.
2021. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit gondol más. A család az tamogasson, ha szeretnek. Egy életem van, nehogy így éljem, le ahogy mások jónak látják.
2021. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vigyáznék. Egyszerűen nem akarom bántani az agymosott monogám páromat azzal, hogy teljesen normálisan mást is szeretek. De amint szétmennénk, már is vállalnám, hogy összejövök valakivel, akit addig is ismertem, de "addig nem volt köztünk szerelem".
2021. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!