Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden kapcsolatom tonkreme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden kapcsolatom tonkrement, ténleg ennyire rossz lennék? Hogy nem lehet velem kibírni?

Figyelt kérdés
:(
2014. jún. 20. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is így jártam.
2014. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj privit, mert az infókat nem ismerve nem igazán lehet rá választ adni
2014. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk, nem tudjuk.


De nem mindenki jön ki mindenkivel, főleg nem hsszabb távon.

Nem ők voltak az igaziak, csak tapasztalatok, ennyi.

Nincs jó vagy rossz.

CSak összeillő vagy nem összeillő.

2014. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LeftBehind ***** válasza:
Nézd a jó oldalát - neked legalább voltak kapcsolataid.
2014. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De milyenek?
2014. jún. 20. 21:28
 6/7 LeftBehind ***** válasza:
Nekem eddig még senki nem adott esélyt, hidd el boldogabb lennék egy olyan kapcsolattal is amiről tudnám hogy nem fogja sokáig húzni.
2014. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, viszont csak te tudod rá megtalálni a választ. Gondold át a kapcsolataid, mégpedig azt, hogy TE hol hibáztál. Hogy a másik hol hibázott, az a jelen esetben tökmindegy, azzal nem tudsz mit kezdeni és nem is kell. A saját régebben elkövetett hibáid viszont ki tudod javítani a következő kapcsolatodban :)
2014. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!