Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szülinap, névnap alkalmából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinap, névnap alkalmából illene megköszöntenem a szeretőmet, ha ő tavaly nem tette meg?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor csak kollégák voltunk, de akkor is sokat beszélgettem vele, meg a barát/ kolléganőjével. Akkor mindkettőt felköszöntöttem, és a barátnője augusztusban viszonozta is, ő meg csak annyit mondott, hogy holnap hozza, amiből a mai napig nem lett semmi.

2021. júl. 13. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, illene.
Nem, ha ennyire sóher, hogy tavaly sem viszonozta.
14 szavazat
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
72%

Itt szapulod, de azért ürítőlyukként engeded használjon.

Nice (:

2021. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Csak felesleges kenyszert csinalnal belole hogy neki is jegyszgetnie kelljen a napjaidat.


Egy sima üzi is eleg

2021. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudna "ürítőlyukként " használni, mert én vagyok a pasi. 😉

Az hittem ez kikövetkeztethető volt abból, hogy a barát/kolléganőjét említettem.

2021. júl. 13. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha fel akarod köszönteni akkor tedd meg. A köszöntés, az ajándék, figyelmesség egy gesztus, nem azért tesszük mert viszont várjuk mert akkor már nem gesztus. Ezzel együtt nem biztos, hogy viszontköszönt - ez jelzi hol vagy az értékrendjében (szexpartner amíg nincs jobb).
2021. júl. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne tennéd? Ez belülről jön, nem azon múlik, a másik mit tesz vagy nem.

Én szeretem felköszönteni ilyenkor (is), még az ex-szeretőmnek is írok egy kedves üzit szülinapján pl., mert én ilyen vagyok. Nem azt figyelem, kik köszöntöttek fel engem, és szigorúan csak azoknak viszonzom...

2021. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%
Baratnoje ffiaknak nem lehet? 😀
2021. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Nem vagyok meleg. 😅
2021. júl. 14. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor illene, ha te ezekre figyelsz, és őt sem zavarja.

Mindegy, hogy ő mitncsinált. Aki így gondolkodik( meg másodikra szavazott), az húgyagyú.

2021. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a bosszantó, hogy az eltelt nem kevés idő, és pár vitánk alatt említettem neki, hogy a másnapra ígért ajándékkal mi van? Akkor is csak igérgetés volt. Na abból se lett semmi. De több dologban is csak igérgetés volt.
2021. júl. 18. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!