Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szoktuk ünnepelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktuk ünnepelni a névnapomat, de ez most elég kellemetlenre sikerült?

Figyelt kérdés

1,5 eve vagyunk együtt, én vettem egy pezsgőt meg bonbont a barátomnak névnapjára, mindkétszer, illetve felköszöntöttem. Ő szerintem nem tudja mikor van nekem, fel se köszöntött még. Most lesz nemsokára, egyik barátnőmnek meséltem, és ráírt a barátomra, hogy nem tudja mit vegyen a névnapomra. Én elég cikinek érzem, de nem lehet visszavonni. Jogos szerintetek?

21L



2021. febr. 9. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nyugi szerintem a pasik ezzel nincsenek tisztában. Mi 4.éve vagyunk együtt és a barátom is elfelejti, én nem haragszok...más lenne ha a szülinapomra nem köszöntene fel.
2021. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Én karácsonyra nem kaptam semmit, mert idézem "nem volt időm vásárolni, de akartam". Na az volt az első és utolsó karácsonyunk együtt. Nem kell egy olyan fiú, aki nem képes 3 dátumot megjegyezni vagy FELÍRNI, ha ennyire feledékeny!
2021. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Külföldön élek, a férjem itteni. Amíg Magyarországon laktam és csak látogatóba jött, addig kaptam virágot névnapomra. Most, hogy már együtt élünk, semmi nincs, mivel itt nem szokás névnapot tartani. Engem nem zavar, amúgy is felesleges baromságnak gondolom a névnapozást.
2021. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%

Elég ciki a barátnőd viselkedése, igen, de azért nem a világvége. Névnapot nem szokás ünnepelni, főleg nem bonbonokkal és pezsgőkkel. Kedves hogy figyeltél a pasidéra, de önzetlenül adunk valamit, mert szeretjük, nem azért hogy aztán visszakapjuk hisztizve.


A legtöbb ember nem tudja eleve mikor van a névnapja, nem foglalkozik vele, mivel kb. senkit nem érdekel. Ha másban is úgy érzed, hogy elhanyagol, nem törődik veled, akkor tényleg van egy problémátok, amiről beszélni kell, de azt nem a névnapok ünneplése fogja megoldani.


A barátnődet pedig érdemes leállítani, mert nincs köze a kapcsolatotokhoz, majd ti ezt megoldjátok. Nem 14 évesek vagytok már. Te pedig ne félj előjönni a témákkal a barátoddal: együtt vagytok, nyugodtan hozz fel neki bármit, ami benned van és beszéljétek meg.

2021. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
A névnap a világ egyik legnagyobb hülyesége. Csak egy újabb ürügy, hogy lehessen inni.
2021. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség a névnap.


Enhem baromira nem érdekel a sajátom se, nemhogy még másoké:D.

De pl apám borzasztó sértődékeny és zokon veszi, na nem is vagyunk egy generáció.


Én amondó vagyok hogy ezt meg kell beszélni. Kinek fontos, kinek nem.


Én elmondanám hogy nekem nem az, nem zavar ha fel se vagyok köszöntve, de HA a másik azt mo ndja neki fontos, akkor igyekeznék észben tartani. Fektessétek ezeket le.

2021. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!