Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol az igazság?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a barátom, akivel lassan egy éve vagyok egyutt, azaz nem is tudom, ha egyutt voltunk valaha, csak az en fejemben, tartotta a kapcsolatot két nővel is, velem párhuzamosan és újabbakal is kavart...

Ezeket már jó pár éve ismeri

Tehát belecsöppentem valamibe, ami nem tudom mi.

Pedig mindenhol büszkélkedett velem, bemutatott minden rokonának, és megkérte a kezem.

Azt mondta, hogy olyankor vette fel veluk a kapcsolatot, amikor én összevesztem vele, mosolyszünet volt, amit én akartam párszor , de csak 1 het volt nem több.

Azonban láttam, hogy az egyik ráírt amikor ki voltunk békülve rég.....

Rólam is érdeklődött, hogy kibékültünk e stb.....

itt ebben a kapcsolatban én lennék a harmadik fél tudtom nélkül

Azt mondta hogy azert tette, mert nem biztos bennem és a kapcsolatunkban és többször szakítottam vele és olyankor nem bír egyedül lenni

Én tényleg nem adtam neki sok okot, hogy higyje hogy egyutt maradunk mert ki akartam ismerni előbb. Sikerult



2021. júl. 14. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostmar akkor tudod merre hany meter !!
2021. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Igazán ráérnétek még ezzel a kapcsolattal ha mindketten elértétek már legalább a 12 éves kort!!!!
2021. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott, hogy hülye vagy! Szűk egy év alatt hogy lehet eljutni 1-1 hetes "mosolyszünetig", nyilván eddig is szart rád, az most csak az arculcsapás, hogy nőzött is, hidd el nem csak 1-1 heteket.
2021. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nőzött egy hétig, hanem hogy addig tartott a mosolyszünet. Szerintem nőzött végig
2021. júl. 14. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Itt bármennyire is vesztesnek érzed magad te győztél! Vannak ilyen pinabubusok akik azt hiszik hogy néhány buta nővel dugnak, már ők a nagy csődörök! Azért azoknak a nőknek megnézed a színvonalát és látni fogod, hogy te ennél a színvonalnál sokkal jobb vagy!
2021. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így jártál... lépj túl rajta, az lesz a legjobb neked.
2021. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazság, hogy ő egy nagyon beteg ember, és nem alkalmas bizalomra.
2021. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!