Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek Felesleges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Felesleges az aggodalmam a férjem fele?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? A férjem munkahelyen van 1 lány. Nem ismerem csak a kereszt nevét tudom illetve 1x láttam. Eleinte mikor oda került melózni a párom mesélte,hogy mennyire oda vannak érte(udvarolnak neki) a munkahelyen. Engem nem érdekelt mert mi közöm van hozzá meg kit érdekel amugy is.. Kis idő múlva meg változott a férjem viselkedése úgy vettem észre. Sokat bejár dolgozni elvàllal minden plusz melót úgy hogy nem is lenne kötelező. Minden héten melózik hétvégén is 1hónapban tán 1x 2x van olyan hogy szabad a vasárnapja. Ha szabad a napja is be megy a melo helyre "beszélgetni a fiukkal" a csaj minden hétvégén dolgozik azt tudom. Kezdett fura lenni a dolog. Tegnap este ( tudom csunya dolog) bele néztem párom telefonjaba , az a csaj nem ismerőse fb-on de a kollégájának igen, így neg tudtam a teljes nevét. Rá kerestem ma reggel az én Fb-omból és nem találom se a közös ismerősünk ismerősei közt. De a párom fb-ja egyből kidobja. Szóval én le vagyok neki tiltva. Ez zavar hogy miért? Tudtommal engem nem ismer hisz még "melo helyen se beszélgetnek a párommal) szerintetek oka van hogy letilt vagy véletlen? Ti mit tennétek?
2021. júl. 26. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Telibe rákérdeznék, hogy mi a helyzet a csajjal és a túlmunkával.
2021. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
#1: tagadni fog es óvatosabb leszm
2021. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
#2 rögtön észreveszed a reakcióból.
2021. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ne kérdezz rá, várj még! Ez nem bizonyíték, ha rákérdezel akkor óvatosabb lesz. Egyelőre nem csinált semmit, inkább figyelj oda!
2021. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Igazából lehet pont azért tiltott le hogy ne akadj ki azon hogy párod ismerőse vagy lájkol neki valamit stb

Egyébként ha saját magamból indulok ki szerintem ott már van valami

Tavaly 1 gyárban dolgoztam és nagyon jóban voltam mindenkivel. Egy pasival mindig flörtölgettünk, húztuk egymás agyát stb. 2 hónap után megvolt az első csók melóban. Minden szünetet és lehetőséget arra használtunk, hogy együtt legyünk. Minden szombati túlórát elválalltunk, melóba is mindig 1el korábbi busszal indult el otthonról, hogy 1 megállóval lejjebb tudjon jönni, ahol már én ott voltam és együtt mentünk melóba. Mindent próbáltunk munkában megoldani mivel a pasinak otthon volt az asszony és bulizni stb nem tudott eljonni. Bár decemberben a céges bulin végre melón kívül már rendesen együtt tudtunk lenni. De pl facen soha nem beszéltünk mert asszony sokat nézte a telefonját. Inkább felhívott ha egyedül volt, vagy úton volt valahova.

Hosszú hónapokig tartott. Sosem derült ki.

2021. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
#3: Nem biztos, és nem lehetsz benne biztos, hogy jól veszed le.
2021. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen van ott valami.
2021. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A fizetésén mennyire látszik ez a sok túlóra? Lehet, hogy be se jár.

Olyanról meg konkrétan tudok, akik kollégakból lettek szeretők, mindkettő házas. A parkolóban a kocsiban, vagy ebédszünetben lelépve simán megoldották a szexet is.

2021. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen az tuti.
2021. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyanús ha így van tényleg, ugyan nem értek ehhez a faces letiltáshoz..

De minek tiltana le valaki alapból valakit,ha semmi köze hozzá???

És normális párkapcsolatban,a hétvégékre rohadtul nagy szükség van,

mindenki azt várja...Szóval Gyanús..Ha olyan a melóhelye hogy be lehet menni, vagy esetleg belátni,én tuti lecsekkolnám párszor,hogy oda

megy-e egyáltalán,és mit csinál ott,mikor azt állítja dolgozik.

Az meg hogy ha nincs meló és akkor is bemegy "beszélgetni"..

Ezt te hagyod?

2021. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!