Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek Felesleges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Felesleges az aggodalmam a férjem fele?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? A férjem munkahelyen van 1 lány. Nem ismerem csak a kereszt nevét tudom illetve 1x láttam. Eleinte mikor oda került melózni a párom mesélte,hogy mennyire oda vannak érte(udvarolnak neki) a munkahelyen. Engem nem érdekelt mert mi közöm van hozzá meg kit érdekel amugy is.. Kis idő múlva meg változott a férjem viselkedése úgy vettem észre. Sokat bejár dolgozni elvàllal minden plusz melót úgy hogy nem is lenne kötelező. Minden héten melózik hétvégén is 1hónapban tán 1x 2x van olyan hogy szabad a vasárnapja. Ha szabad a napja is be megy a melo helyre "beszélgetni a fiukkal" a csaj minden hétvégén dolgozik azt tudom. Kezdett fura lenni a dolog. Tegnap este ( tudom csunya dolog) bele néztem párom telefonjaba , az a csaj nem ismerőse fb-on de a kollégájának igen, így neg tudtam a teljes nevét. Rá kerestem ma reggel az én Fb-omból és nem találom se a közös ismerősünk ismerősei közt. De a párom fb-ja egyből kidobja. Szóval én le vagyok neki tiltva. Ez zavar hogy miért? Tudtommal engem nem ismer hisz még "melo helyen se beszélgetnek a párommal) szerintetek oka van hogy letilt vagy véletlen? Ti mit tennétek?
2021. júl. 26. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nagyon necces,de inkább gyanús.Telefon,vagy szépen megkérdz valakit hogy kövesse,vagy éppen te a körmére nézel.
2021. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!