Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérdésem azokhoz szól, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szól, akik miatt elhagyták a családot, feleséget, gyerekeket. Milyen cselekedetből tudtátok azt, hogy a férfi nem csak szédít titeket, hanem ténylegesen elválik a feleségétől, elhagyja értetek a családját és új életet kezd veletek?

Figyelt kérdés
Együtt vagytok még? Megérte?

2021. júl. 31. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerelmes lett. Láttam rajta.

Nem akaszkodtam rá pont azért hogy hiányozzak neki. Mindig igyekeztem elcsábítani erotikus dolgokkal, nagyon hamar láttam rajta hogy oda van értem.

Aztán közöltem 1, 5 év után hogy nekem ez elég volt, most már nyílt kapcsolatra vágyom, ha vele nem megy, akkor keresek mást mert boldog akarok lenni.

3 hét múlva már együtt éltünk.

2021. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt családja, felesége, gyerekei? Ti összeházasodtatok azóta?
2021. júl. 31. 17:49
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ez engem is érdekel. 2 évnél járok.
2021. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

4 hónap után, és éreztem, hogy szeret. Bár azért amilyen hirtelen megtette mèg kicsit engem is meglepett. Mármint mondta, hogy mit fontolgat, de amikor meg is lépte és lazán mondta : elköltöztem...

Azzal bizonyított. Utána lement a válás nem volt ssmmi gond. Több éves kapcsolat lett belőle.

2021. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is 2 évnél járok. Szerintetek meddig érdemes várni?
2021. júl. 31. 18:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, én egy évnél többet se vártam volna .....
2021. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi 9.hónapja vagyunk együtt, és még nem vált el. De nem is élnek már együtt, már úgy ismertem meg. Szóval külön élnek, a gyerekek miatt tartják a kapcsolatot. Viszont össze akar költözni velem, meg látom rajta, hogy szeret.
2021. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Mit játszod itt az álszentet? Csináld azt, amit a többiek: buktasd le otthon, kis szerencsével kidobja a felesége, aztán egy életen át flexelhetsz, hogy téged választott. Vagy kiderül, hogy rég tud rólad, a férje meg sose fog elválni.
2021. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Azt mondta, sosem hagyná el őket és rájöttem, hogy megvetném érte, ha a gyerekeit elhagyná miattam. Aztán volt egy pont, amikor elgyengült és úgy éreztem, képes lenne rá. Attól megijedtem és lezártam az egészet. Jobban szerettem az életemnél is.
2021. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezz rá, hogy egyáltalán gondolkodik e ilyenen. Lehet, h soha nem fog válni.
2021. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!