Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Manapság az emberek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az emberek egy (nagy) részének nincs meg az igénye se ténylegesen tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mindenki addig tart ki a másik mellett, amíg szerelmes belé? Az ilyen emberek hogy gondolják azt, hogy majd élethosszig tartó szerelembe fognak élni? Ez biologiailag is lehetetlen. Vagy már nincs is meg erre az igény, ennyire átalakult a gondolkodás a nagy habzsoló fogyasztói társadalom mintájára?
2020. nov. 26. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
40 évesen nekem lenne, és telne is, de sajnos a legtöbb esetben a lány fejét tele dumálja a kretén családja, meg a senki, írigy barinői.
2020. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
#1: Talán mert 40 évesen nem lányokkal kéne ismerkedned. Nem csoda, hogy lebeszélik, főleg, ha még más oka is van. Normális pár esetén, miért brszélnék le őket? Nálad meg a legtöbbet lebeszélik rólad? Biztos nyomós oka van.
2020. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

2.-nak.


Az irígységük.

2020. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem akkora tragédia ez szerintem. Én ugyan párban élek és a mostani kapcsolatomat tartom annyira, hogy nagyon sokat tegyek érte (a párom is megteszi értem), de ha nem ilyen ember mellett lennék (és van pár exem, aki egyáltalán nem ilyen), szemrebbenés nélkül baxnám ki és vígan élnék egyedül. Vannak barátaim, van családom, van életem, van személyiségem, miért lenne tragédia, hogy egyedül vagyok? Számomra üdvözítő, ha emberek nem akarnak mániákusan együtt lenni valakivel. A legtöbb emberrel együtt élni számomra kifejezetten fertő, teljesen jogos, ha sokan megkímélik maguk ettől. Okkal vagyunk individualisták.
2020. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2020. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Én se ragaszkodok hogy mindenképpen kapcsolatba legyek, csak ha már abban vagyok annak legyen súlya. Ha belefektrtek energiát ne dobjon azért mert elmúlt a szerelem...
2020. nov. 26. 16:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van rá igényem, de a férfiaknak mindig kell az új, a friss.
2020. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A fo baj az, hogy az altalanos elkepzeles szerint lazan potolhato az ember partnere masikkal, csak kell keresni egy masikat. De en meg a potolhatatlan embert lattam meg benne, es sosem csereltem volna le mint egy autot pl.. :(
2020. nov. 26. 19:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Túl kell tenned magad rajta. Bármennyire hihetetlen is: senki sem pótolhatatlan, még a nagy Ő-d sem. Engem is most dobtak és fáj, pocsék, de mint mindig, lesz másik. Az egyik megy a másik jön...
2020. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogyasztói társadalomban élkünk, és megszoktuk, hogy minden gombnyomásra jön.


Ha valami nem tetszik, látszik rajta, hogy használt, vagy csak szimplán kijött az új verzió, akkor rögtön cseréljük gondolkodás nélkül. Ha elromlik, akkor is kuka, jöhet az új, meg sem nézzük, hogy lehet e kezdeni vele valamit


Ugyanez van a párkapcsolatokkal. Bejön a képbe egy új ember? Rögtön vált mindenki. Gondok vannak a kapcsolatban? Cseréljük újra ott legalább egy fél évig-egy évig tart a rózsaszín köd.


Fárasztó a párkapcsolati problémákat megoldani, inkább megnyomjuk a gombot, hogy jöjjön az új.


Persze ez a mentalitás nem fog tartós kapcsolatot eredményezni, hiszen holnap is lesz új "modell", lesz probléma, amit a leggyorsabban azzal lehet orvosolni, ha szakítasz, és újra kezded.



Igény szerintem lenne, de amíg az emberek nem látják be, hogy ez a "már meguntam", "már nem a régi" mentaliás van, addig nem lesz nekik tartós kapcsolatuk

2020. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!