Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gonoszdolog volna megcsalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonoszdolog volna megcsalni a barátnőm azért,hogy jobb legyek az ágyban?

Figyelt kérdés
tapasztaltabb mint én,és nem szeretnék bénázni arra gondoltam,hogy elmegyek fizetős lányokhoz"gyakorolni".

2021. aug. 5. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeség. Tudod milyen nyavalyát vihetsz neki? A másik meg, ha kitalálja, te repülsz és nem dugsz tovább vele. Undorító.
2021. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ez inkább nemes gesztus volt részedről.
2021. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Ahh ez a minimum, nehogy mar ne tudd kielegiteni.
2021. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán gonosz, sokkal inkább végtelenül buta.

Mégis mitől lenne jobb a barátnődnek attól hogy megdugsz egy kurvát akinél az a lényeg hogy a pénzéért cserébe NEKED jó legyen. Ennyire nem lehetsz sötét. Inkább beszélgess a barátnőddel, hogy mit hogy szeret

2021. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Jó tudom annyira nem gyakori, de lehet pont tetszik a barátnődnek,hogy csal újat mutathat neked,saját ízlésére formálhat.
2021. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora primitív dolgot még nem hallottam.
2021. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen menj el kurvázni, majd büszkén mondd el a barátnődnek is, hogy mit meg nem tettél érte!

Még a kurvázás költségét is elfelizhetitek, hiszen ezt csakis érte teszed.

2021. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, ez repüléssel is járhat. Kérdés, hogy ki repül majd...,
2021. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Ez a tipikus "ha van rajta sapka, ha nincs" esete. Ha ezt nem lépnéd meg, akkor az lenne a nő baja, hogy nem vagy elég tapasztalt (esetleg szűz vagy még?), és ezért dob (mert a nőknek a lepedőakrobaták kellenek ám), ha pedig megléped, akkor meg azért dob, mert megcsaltad. De az utóbbi kisebb eséllyel derül ki, szóval legalább szokod, hogy milyen "bent" lenni.

A "beszélgess a barátnőddel, hogy mit szeret" a leghülyébb felbukkanó tanács. A nő azt várja el, ahhoz van hozzászokva, hogy rögtön jól megdugják. Az ilyen "Ez neked így jó? / Mit szeretsz?" kérdésekkel csak elhessegeted magad mellől, megunja, aztán egyszerűen keres valakit, aki tapasztalt. Szóval ne tervezz hosszú távra vele, de tapasztalatszerzéshez a következőhöz jó lesz.

2021. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy nemes gesztus
2021. aug. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!