Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan reagálna a párod ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálna a párod ha megtudná hogy csalod? Elvi kérdés. És ebből ki az aki csal?

Figyelt kérdés

Megcsalás alatt értek pl csókot is, vagy randit, mások "fűzögetését" is, kikacsintgatásokat is, ami személyes.(online chateket nem, online kapcsolatokat nem)


Kérdés1

Mit gondolsz a párodról, illetve mit nézel ki belőle, ha megtudná mit tenne, hogyan reagálna?


Kérdés2

Csalod/csaltad/csalni fogod vagy szándékodban áll ez valamilyen szinten a háta mögött?


A kérdes apropoja:

Egy cikkben azt olvastam hogy azokat a nőket kevésbé csalják meg akik....(majd később kifejtem)

Ehhez keresek tapasztalatokat.


Exről is jöhetnek infók


Légyszi nemed is írd



2021. aug. 25. 18:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy reagálna mint minden monogám ember aki szereti a párját, de az elárulta a bizalmát és a szerelmét.

Baromi dühös lenne rám, nagyon fájna neki, hatalmasat csalódna bennem és elválna.

Soha nem csaltam meg semmilyen formában, nem is lennék rá képes, nekem csak ő létezik.

Én sem tudnék megbocsátani, ebben biztos vagyok, ha ő tenné. Akkor is elválnánk. 35/N 12. éve vagyunk együtt.

2021. aug. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%
20 miért is vagy vele?:DDDDD
2021. aug. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
20: hát magam sem tudom... házasok vagyunk, közös a lakás, gyerekünk is van, nem olyan egyszerű már lépni. Ha csak együtt járnánk már nyilván nem lennék vele.
2021. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

17. Mindenki magából indul ki.

Nálunk pl volt olyan, hogy rajtunk kívülálló okok miatt nem tudtunk szexelni ( hosszabb betegség, műtét), mégse futottunk másokkal kefélni.

2021. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mivel volt okotok. Ha csak úgy szimplán azt vennéd észre hogy nincs szex?
2021. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

23

semmit nem ér egy agresszív férj, pár akár van gyerek közös lakás.


Nem kell a gyereknek sem hogy rossz apa mellett nőljön fel

csak kifogások a társfüggőségedre.

2021. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%
legnagyobb baj hogy a gyerek szivja meg mindig.
2021. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!