Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki egyszer csal mindig csal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer csal mindig csal?

Figyelt kérdés
Ezt szokták mondani, ha valaki egyszer megcsalta a másikat többször is megfogja. Ezt arra az adott párkapcsolatra szokták érteni, vagy bármilyen kapcsolatra, ha később lesz a megcsalós illetőnek?

2021. aug. 31. 01:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
A megcsalas PC magyarazata jellemhiba. Valojaban pedig az erkolcsi ertekrendjenek alacsony volta. Ez egy komplett tunetegyuttes. Mert a megcsalashoz kell am egy csomo rossz tulajdonsag, hogy letrejohesen. Biztos, hogy kell hozza hazudni, ordas nagyokat. Biztos, hogy meg kell szervezni a legyottot, ami visszaeles a masik bizalmaval. Biztos, hogy kell hozza onzoseg is, hiszen neki jar a felredugas. AZ is biztos, hogy nincsenek meg kozeli celjai sem, mert a masikat nem engedi el. A masik fel fele jaro tiszteletet is megtagadja. Es hajlamos a konnyebbik utat is valasztani. De ha megtortent, akkor is sunnyog es meguszni akarja. Az biztos, hogy aki ilyen ertekrend szerint el, azzal en nem szeretnek egyuttelni. Azert gond, ha valaki felrelep, mert egyszerre vizsgazott egy csomo rossz tulajdonsagbol. Lehet, hogy valtozik egy kicsit pozitiv iranyba, es valamelyik fenti tulajdonsaga a kesobbiekben mar nem teszi leheto szamara, hogy megcsalja a masikat, de egyreszt ez nem szokott egy olyan eros elkotelezodes lenni, tehat csak lehet nem elso futtyentesre ugrik a masik agyaba, hanem cska a masodikra, masreszt marad meg boven olyan rossz tulajdonsaga, ami miatt ertektelen lesz a masik nem szemeben. Ezert orzik hetpcsetes titokkent a megcsalas tenyet, mert az egy komplett erkolcsi bizonyitvany, hitvanysagbol.
2021. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

11

Szerintem nagyon szigorú vagy. 9-es vagyok. Egyszer fordult elő, többször nem (oké, majdnem...). De a 10-es megírta, hogy "Nem feltétlenül fog mindig csalni, de benne van a személyiségében az, hogy félrelép, mert egyszer már megtette / gondolta úgy, hogy bármilyen bajára "ez a megoldás"." Tényleg nem megoldás. Nem magyarázat az én cselekedeteimre, hogy hogyan viselkedett az akkori párom, ahogy tulképpen nincs közöm ahhoz, hogy ő mit csinált korábban.


De alapjában véve emberek vagyunk, tévedünk, megbotlunk, megbánhatunk dolgokat. És a "soha ne mondd, hogy soha" az én életemben sokszor bizonyult nagyon erős tanításnak.

2021. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondjuk ugy, hogy jobb szeretem azt, ha tudok a biztonsagra torekedni. Aki mar egyszer bizonyitotta, hogy hutlen tud lenni, annal nem erzem azt az erkolcsi gatat, hogy kesobb sem teszi meg, ha a lehetosegek ugy alakulnak. Mert gyenge jellem. Ahogy az alkoholista is csak ugy tud leszokni, ha onnantol soha egy cseppet nem iszik. Mert az elso korty utan, mar be is zuhant. Inkabb olyannal kezdek, aki meg nem lepett ra erre az utra, latatlanban is jobban meg tudok benne bizni, hiszen nala ott van az esely, hogy eddig nem tette meg es ez nemcsak a lehetosegek hianya miatt, hanem az erkolcsi nivoja miatt alakulhatot igy. Nem azt mondom, hogy ez a jo ut, de en igy gondolkodom. Remelem a logikat erted az okfejtesben, es el birod fogadni, hogy gondolhatom igy.
2021. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Én egy szóval nem mondtam, hogy nem értelek meg, sőt. Elfogadom, hogy az emberek többsége így gondolja. Azt is mondom mindig, hogy kategóriákban kell gondolkodni, tehát az, hogy egyszer megbotlasz, nem egészen ua., mint amikor hetekig, hónapokig jársz titokban a szeretődhöz. És ha megbotlasz, utána meg is vallod, ahogy én tettem. Vagy pofátlanul hazudsz. Szerintem egy lapon nem lehet ezeket említeni. Soha.


De most egy nagyon jó barátnőm pontosan ezt csinálja (csalja a férjét). És? Mostantól utáljam? Köpjem be? Hunyjak szemet? Legyek szomorú? Egy nagyon jó ember és nem nívótlan egy kicsit sem.


(Az alkohol dologra is mondhatnék egy-két dolgot, de nem akarok OFF lenni.)

2021. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő az az ember, aki bárhol, bármikor segítene bárkinek. Egy okos, szorgalmas, végtelenül kedves nagybetűs ember. Jó anya - és jó feleség is igyekezett lenni. Akkor most leköpjük? Szerintem hibázik, igen. Nagyon nagyot. De a férje is egy rendes ember, aki szereti őt és van két gyerekük. Őt borzasztóan megviselte a szülei válása. Nyilván nem akar válni. És boldogtalan sem akar lenni. Ilyen esetben mi a megoldás?
2021. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnott embernek tudnia kell donteni illetve lemondania dolgokrol. Nekem sincs piros ferrarim, akkor jogosan lophatok egyet? Tegnap rajottem, hogy csak ugy lehetek boldog. Akkor ezzel a bullshittel igazolva van?
2021. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom. Elég öreg vagyok már ahhoz, hogy tudjam, a dolgok nem fekete-fehérek. Anyám is megcsalta apámat (ill. ő is megmondta, hogy mi a helyzet) és 50 éve házasok. Nem hinném, hogy szét kellett volna menniük.
2021. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

16

Továbbá gondolom a régi wartburgod nem volt veled hülye néha akarva-akartalanul, míg a ferrari meg tök jól viselkedik vele és jó vele a szex is. (?)

2021. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!