Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon kívánom a munkatársamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a munkatársamat, már nem bírom, nagyon ki vagyok tőle?Vagy hogyan iktassam ki ezt a feszültséget?

Figyelt kérdés

Elitélendő dolog következik. Aki nem érti meg, ne írjon.

30 éves vagyok,10 éve vagyok a férjemmel, aki az első volt. 1-2 év múlva gyereket akarunk, a lapos szexen kívül jól elvagyunk, szeretjük egymást.

Mostanában jött ki nálam, hogy van egy munkatársam, akivel 1-2 hetente találkozom, de nagyon vonz szexuálisan. Minden találkozó után egyre jobban kivagyok emiatt.15g20 évvel biztos idősebb, Neki is van élettársa, felnőtt gyerekei.Hűségesnek néz ki.

Ha találkozunk alig merek már hozzászolni, nehogy rájöjjön a vonzalmamra. De már annyira elhatalmasodik rajtam ez a vágy, sokat gondolok arra talán meg kellene próbálni vhogy rámenni(pedig nem. ilyen vagyok) hátha utána menne minden tovább rendesen.

Kicsit olyan mintha "kapuzárási pánik" lenne, a gyerekvállás előtt, na meg ugye én csak egy férfivel voltam együtt életemben. Bár lehet hogy ez hülyeség. Mit kellene tennem ha ennyire rá vagyok gerjedve erre a pasira.


2021. szept. 4. 22:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Minek akarsz gyereket ha már most haldoklik a kapcsolat? Elárulom jobb nem lesz a gyerek után, majd nevelheted egyedül.
2021. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%
Szoktatok valamit beszélni is egymással? Van valami kommunikáció?
2021. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
2es.Van, néha együtt kell dolgoznunk.
2021. szept. 4. 22:23
 4/40 anonim ***** válasza:
91%
Ha van eszed nem szülsz.
2021. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%

Férfiként mondom: Nakérlekalássan. Előző kapcsolatomban hasonló volt a szitu. Új kolléganő érkezett hozzánk - elsőre is nagyon tetszett. Úgy érzem, én sem voltam neki közömbös. El-eljátszottam a gondolattal: Mi lenne, ha inkább vele...? Aztán eszembe jutott, hogy hiszen engem otthon hazavárnak (legalábbis akkoriban azt hittem - de ez más lapra tartozik)! Hogy nézek párom szemébe, ha egyszer akár csak egy alkalommal is történik valami, ami 1.) enyhén szólva is túllépi a kollegalitás fogalomkörét, 2.) ráadásul úgy, hogy meg sem próbáltam kommunikálni az akkoriban igen levert, kedvetlen, depressziós exemmel. :))) Úgy vagyok vele hogy először is a meglévő kapcsolatomat próbálom megjavítani, jobbá tenni. Ez adott erőt NEM MEGTENNI azokat a lépéseket a másik lány irányába.

Azt gondold még végig, hogy féltékeny lennél-e fordított helyzetben? Ha igen, akkor még LEGALÁBB ragaszkodsz a férjedhez - ami ugyan halvány alap, de lehet rá újra építkezni. Ha nem váltana ki semmi érzelmet belőled, akkor lehet, hogy itt az ideje végiggondolni: Tkp mi tartja össze a kapcsolatotokat? Van egyáltalán KÖZÖS jövő, vagy csak az évek tartanak össze? Az sem mindegy, hogy férjed KIFEJEZI-E még hogy szeret téged, vagy csak úgy vagy neki? A kapcsolatotok menthető? Ugyanez inverzben: Ha CSAK az új impulzs, a kaland, és az újdonság varázsa tetszik a kollégádban, akkor van egy "rossz hírem": elmúlik. És a rózsaszín köd felszállta után ismét egy "unalmas" valaki marad a köd helyén. Ezeket gondold végig! Alaposan. :))) Ha ezeket őszintén végiggondoltad, úgy hozd meg a végső döntést!


Xxx

2021. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 moozygoo ***** válasza:
84%

Nem értem miért baj ha csak egy emberrel feküdtel le.

Ha szar a szex dobjatok fel, de ha megcsaláson agyalsz ott már nagy gáz van...

2021. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Xxx - nélkül. 😆😆😆😆
2021. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
#3 azért kérdeztem, hogy nem lehet e, hogy több mint csak szexuális vonzalom.
2021. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

8 szoktunk beszélgetni de inkább csak munkáról, ritkán is találkozunk. Nagyon kedves amúgy, és férfias. De inkább csak szexuális vonzalmat érzek de azt nagyon.


5-ös köszi amit írtál, mind igaz.

2021. szept. 4. 22:53
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

Szivbajosok ne olvassak el a válaszom 😂

Én a helyedbe nem szülnek gyereket ebbe a kapcsolatba. Én elválnak és hülyére kefeltetnem magam akivel csak akarnám :))

Hidd el sokkal rosszabb lesz kisgyerekkel kiszolgáltatott állapotban ezeken gondolkodni, hogy jaj de jó lenne mással is szexelni..

Raersz szülni, nem 60 éves vagy. És amúgy a korod a legkisebb problema..

2021. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!