Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik szeretői viszonyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretői viszonyban vannak, ha elkezdesz vonzódni a másikhoz mert nagyon jó vele, mit teszel? Igyekszel túltenni magad rajta (az érzésen), csak a szexre gondolsz. Vagy akkoris ha borzasztóan fáj,később szakítasz vele?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Mi szerelmesek voltunk egymásba a szeretőmmel, úgy hogy mindketten kapcsolatban voltunk. Sajnos vége lett, de nem az érzelmek miatt, hanem azért, mert majdnem bukta lett a vége. F
2021. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, szóval ez is lehetséges...hát nem lehetett könnyű.
2021. szept. 8. 14:26
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk érzelmek alakultak ki elég hamar, nem gondoltam volna, de így lett, szerelmesek lettünk. Fél év után kiléptem a már amúgyis kihűlt házasságomból, és őt választottam. A legjobb döntés volt életemben!
2021. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1 es válaszoló, és hogy éltétek meg az érzelmeket, amíg kapcsolatban voltatok? Meddig tartott a viszony?


Az nem volt nehéz, hogy hazaértél, és érzed magadon az illatát, az érintését...engem ez kikészít:) a szó jó értelmében. Mintha kb újra tini lennék.


#3 as neked is köszönöm, én ilyet nem tervezek.

2021. szept. 8. 14:33
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Öt hónapig tartott. Minden egyes alkalommal kivoltam, mikor el kellett válnunk. És igen, iszonyatosan jó volt, amíg éreztem az illatát, a csókja ízét a számban 🥺 én is úgy éreztem magam, mint egy tini, pedig akkor 45 voltam.
2021. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Egyes voltam #5
2021. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem, pont ezt érzem..bár ő lehet h.nem. Ő azt írta külön tudja választani...
2021. szept. 8. 14:43
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Mi nem tudtuk 🤷🏼‍♂️🥺
2021. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez kész szenvedés..:( sajnálom de akkor valahol csak jobb lett ha vége!

Ki mondta ki hogy vége? Egyébként napközben sokat tudtatok beszélgetni?

2021. szept. 8. 14:51
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Napközben általában csak messenger, hetente néhány napot összefutottunk egy parkolóházban egy órácskára. Hosszabb időt sajnos csak négyszer vagy ötször sikerült összehozni az öt hónap alatt.
2021. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!