Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megnézi a nőket, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnézi a nőket, én meg mindig kiborulok. Borzasztóan fáj. Hogyan kezeljem? Mi lehet a helyes reakció, meddig lehet eltűrni?

Figyelt kérdés

Bárhová elmegyünk,sport,utca, bevásárlás mindegy,azt vettem észre,hogy nagyon nagy hatással vannak rá a nők.Azért írom így, mert nem egyszerűen megnézi őket,hanem érzem rajta,hogy hatással van rá.Voltak már más kapcsolataim is,de még sosem zavart ennyire.

Nagyon sok vitánk volt ebből.A kocsányon lógó szemeket beszüntette,igyekszik normálisan megnézni, de látom rajta,hogy nagy erőfeszítésébe telik.Egyszerűen, ha azt kérem tőle ne bámulja,ne szemezzen, ne flörtöljön, érzem,hogy a lényét veszem el.

Így tehát nekem kell tűrnöm.Borzasztóan szenvedek miatta,egészen mélyen érint.Mit tegyek?



2013. jan. 12. 21:30
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy hosszú távon megéri-e számodra ez a kapcsolat.
2013. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:

kezdj el flörtölni fiúkkal, vagy nézz meg egy-két jó példányt.

Szerinted zavarná?

2013. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
de ha megnézi a nőket akkor nem szeret igazán..vagy nem tudom :\ én ezt érezném..
2013. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
19%

ebben a történetben nem a csávó a hibás!


a csaj önbizalomhiányos, szóval ha elhagyja ezt a palit, akkor az új mellett is ugyanezt fogja érezni.


ezek a control freak csajok a legrosszabbak

2013. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Azt érzem,hogy megsemmisülök ilyenkor.De lehet,hogy itt a hiba.

Megpróbáltam a "visszaadást".Én is flörtöltem, neki hogy esik.Nem zavarja.Immunis, és ha bámulnak nagyon( nem akarom a szentet játszani, de amikor ő ott van mellettem,egyszerűen nem esik jól,hogy én is flörtöljek,visszabámuljak komolyan,ezért írom, ha bámulnak), akkor ő odahúz magához,és megpuszil:"ez az én nőm"-mert már ezt is megbeszéltük.De az ellen én nem tudok mit tenni, ha egy kacér nő billeg, ő meg veszi az adást.

2013. jan. 12. 21:43
 7/56 A kérdező kommentje:
5,miért?
2013. jan. 12. 21:45
 8/56 anonim ***** válasza:
79%

Hát ne is haragudj, de elég suttyó egy palid van. Szerintem full hülyének néz, ez nem normális. Bármennyire is fájt volna, már otthagytam volna.

Ez tök megalázó, nincs tisztelet. Én ezt nem is tudnám elviselni, ha már így kérdezed.

2013. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
77%

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Más észrevenni aki szép és más nézni, flörtölni KAPCSOLATON BELÜL másokkal....


21/N

2013. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
5, akkor te arra gondolsz, ha én biztos vagyok benne,hogy húú de gyönyörűséges vagyok,és borzasztóan értékes, akkor már nem fájna az,hogy a társam másokat kíván mellettem.
2013. jan. 12. 22:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!