Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik gumi nélkül csinálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik gumi nélkül csinálják a szeretőjükkel, hogyhogy nem félnek a nemi betegségektől?

Figyelt kérdés
Egy olyan nő, aki szerető lesz, nyilván sok embernek megáll és nem hiszem, hogy csak egy férfival csinálja gumi nélkül. A férfiak hogy merik ezt bevállalni, nem tartják túl kockázatosnak?

2021. szept. 9. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

A Szputnyik attol is ved 😅



37F incel

2021. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Twastar ***** válasza:
56%

Nem, a szerető az egy hasonló párkapcsolat, mint ami az igazi párral van csak rajta nincs annyi felelősség.

Szóval ez nem a kicsapongásról szól.

Ugyanolyan hűségesek egymáshoz, így nem kell félni nemi bajoktól.

2021. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Attol, hogy egy no szereto, meg nem prosti, vagy ribi.
2021. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Ugyanolyan hűségesek egymáshoz"


Mint a feleséghez? 😄

2021. szept. 9. 15:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is prositól volt szó, de nyilván nem egy tisztes nő, tehát sok partnere lehet.
2021. szept. 9. 15:28
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Én átfogalmaznám a kérdésed: Aki gumi nélkül csinálja, nem fél a nemi betegségektől? Nem kell ahhoz világ r*bancának/bikájának lenni, hogy valaki hordozzon valami kellemetlen meglepetést. Rengetegszer nem is tudnak róla.

Jah és egy kis megjegyzés: a hármas felállásnál 1 személy biztosan lefekszik 2 személlyel felváltva. Aki szerető, nem biztos, hogy mással is lefekszik.

2021. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Én megbíztam a szeretőmbe, így gumi nélkül voltunk együtt. 36 évem alatt ő volt a 4-ik pasi az életembe, úgyhogy nem álltam meg mindenkinek 😅 Ne általánosíts.
2021. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Egyikünk se fekszik össze mindenkivel,így nincs mitől félni.Te se lehetsz egy főnyeremény,ha olyan nő akad csak,aki mindenkinek megáll.Mondom ezt úgy,hogy egyedülállóként sose voltam szent.
2021. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
"mindenkinek megáll" - úristen, melyik században élünk?
2021. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Minden allomason es megallohelyen megall 😝



37F incel

2021. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!