Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha kicsit hosszú leszek.

Úgy indult az egész történet, hogy építkeztünk.1 éve élünk a helyszínen,még azért vannak az udvaron hiányosságok.1-2 hónappal a költözést követően tapasztaltuk hogy valami mászkál az autókon.Tappancs nyomok voltak rajta.Nem foglalkoztunk vele különösebben,macskára gyanakodtunk.De a szomszédok mondták hogy nyest.És hogy valakinek kárt is csináltak.Mi bíztunk benne hogy nem lesz gond velük.Egy nap aztán nem tudott a feleségem munkába menni,mert elrágták a gyújtáskábelt.Bosszantó volt,és nyilván anyagi vonzata is lett.Így elkezdtünk utána olvasni mit lehet ellenük tenni.Vettem egy élve fogó csapdát.Hogy majd áttelepítjük valami lakatlan helyre.A csapda nem vált be,nem fogta meg az állatot.Közben az én kocsimba is kárt csinált.Úgyhogy rendeltünk egy kamerát,hogy lássuk éjjel mi történik az autók,és a csapda körül.A kamera a múlt hét közepén jött meg.Éjjeles voltam.A feleségem épp az anyjánál volt a 7 hónapos kislányunkkal.Kibontottam,kipróbáltam,és ki is helyeztem a csapda és az autók látóterébe.A feleségem aznap későn ért haza,én a picivel foglalkoztam míg ő kaját készített,majd ettünk,és indultam dolgozni.Reggel hazamentem,kikapcsoltam a kamerát.Még volt egy kis intézni való,majd lefeküdtem aludni.Mikor felkeltem a kislánnyal aludt a feleségem.Gondoltam most van idő megnézni a felvételt.Amit láttam megdöbbentett.Egy picit a bejárati rész is része a kamera látómezejének.És fél 11 kor egyszer csak látom ahogy a kép sarkába besétál egy férfi,a kép másik sarkába pedig a feleségem.Csókolóznak,megölelik egymást,majd elindulnak a bejárat felé.Mivel éjszakai felvétel,és a kép sarkában láttam csak a dolgot,így nem ismertem fel a férfit.A feleségemet be tudtam azonosítani.Azóta tiszta zombi vagyok.Az első gondolatom az volt hogy kidobom az utcára őt.De lenyugodtam,és visszatettem a kamerát a dobozba.Mikor felkelt a feleségem csak annyit mondtam hogy előtte nap megjött a kamera,de még nem volt időm kipróbálni.

Szívem szerint kiverném a balhét,és kidobnám,elzavarnám őt.De ha az eszemre hallgatok nem tudom mit tegyek...az egyik a kislányunk.Nekem ő a mindenem,imádom.És egy válás során 99% hogy az anyjának ítélnék,mert nincs olyan kihágása,amit feltudnék hozni ellene,a megcsalás nem döntő dolog.Én nem bírnám ki hogy hetente vagy 2 hetente tölthetek el csak időt a lányommal.A másik szempont a ház.Amiért mindketten nagyon sokat dolgoztunk és tettünk hogy megvalósuljon.Kb. egyformán tettünk bele,és a tulajdoni lapon is mindkettőnk neve szerepel közös tulajdonként.Biztosan megtudnánk egyezni ha nehezen is hogy valamelyikünk marad...de egyikünknek sincs annyi pénze,hogy kifizesse a másiknak a tulajdonjog felét.Tehát csak az eladás és felezés játszana.Ami szintén nagy csapás volna,mert mindketten nagyon sokat dolgoztunk érte és tettünk bele,és hitel is van rajta.

Egyszerűen utálom,és undorodom tőle hogy ezt tette velem...és ilyen helyzetbe kerültünk miatta!Vagy kiverem a balhét...vagy megpróbálom vele megbeszélni ezt a dolgot,és tovább lépni,elnézni neki,rendezni a dolgokat...vagy fel se hozom,és élem így tovább mellette az életem.Más lehetőség nincs a fejemben.

Ti mit csinálnátok?



2021. szept. 11. 16:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
14%

Tájékoztatásul közlöm, hogy nem dobhatod ki az utcára, mivel MINDKETTŐTÖKÉ! es igen, az anyjanak ítelnék! Nyilván! Tekintve, hogy a gyerek elsősorban az anyáé.

(Johet a dislike)

2021. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
16%
Keress te is barátnőt
2021. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
22%
Elolvastam 4 sort. Addig a sztori egy nyestről szólt. Valaki elmondja a szöveg lényegét?
2021. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
46%

" ilyen helyzetbe kerültünk miatta "

Tudod, ez nem csak legritkább esetben igaz. Megcsalás általában csak a következménye azoknak a dolgoknak, amik köztetek történtek.

Nincs értelme titkolózni. Mond meg neki, amit tudsz és beszéljétek meg, hogyan tovább.

2021. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
61%
Biztos hogy a pici lány a tiéd?
2021. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

#5

Igen,az enyém,vannak olyan külső vonásai,amiből le se lehetne tagadni hogy az én lányom.


#1

Tudom hogy nem dobhatom ki...az a gondolat csak hirtelen felindulásból jött.De nem ez a lényeg.Szerintem jogosan haragszom rá.


#2

Számomra nem az az ideális családi élet ahol mindkét fél szeretőt tart.


#4

Az építkezés alatt voltak problémáink,feszültek,stresszesek voltunk.Nem volt épp minden rendben.Úgyhogy igaz,de kölcsönösen viselkedtünk helytelenül.Ami nem kéne oknak lenni arra hogy máshoz meneküljünk azonnal...én nem futottam máshoz megcsalni őt! Főleg 7 hónapos gyerek mellett!

2021. szept. 11. 17:03
 7/65 anonim ***** válasza:
79%

Itt ne tegyél fel ilyen kérdéseket, mert úgyis azt mondják, hogy te vagy a hibás.


Én a helyedben csinálnék még felvételeket, egyrészt, hogy biztos az történt-e amire gondolsz, másrészt, ha bizonyítani tudod a bíróságon, hogy folyamatosan csinálta az ütőkártya lehet.


Az, hogy a gyerek elsősorban az anyáé az egy ostobaság. Ugyanolyan jogú szülők vagytok mind a ketten.


Én első körben elmennék egy válóperre szakosodott ügyvédhez a feleség tudta nélkül, és kikérdezném ,hogy mik a kilátásaim.

2021. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj vele, ha meg nem tudsz vele tovább együtt élni, akkor muszáj lesz eladni a házat, és mindenki mehet a dolgára.
2021. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanez volt nálam is. Közöltem vele, hogy mindent tudok és beadtam a válást. Ő persze tagadott mindent. Nem teregettem ki a lapokat, közös megegyezést akartam. Kérheted, hogy 3 éves kora után felesbe neveljétek. Nálunk megvolt a megegyezés, de nem voltam biztos benne, hogy nem rúgja fel. Mivel tagadott, biztos voltam, hogy a bíróság előtt is letagadná a viszonyt. Ott pedig könnyű hamis tanúzásba belerángatni. A lakást eladtuk, hitelt visszafizettük, én megismertem a most már feleségemet és közösen vettünk új lakást, addig albérletben éltünk.
2021. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
99%

Persze, azért csalta meg, mert nincs minden rendben... Még a kérdező a hibás, hogy a nője más farkán lovagol, eszem megáll. Semelyik kapcsolat sem tökéletes, mindenhol vannak gondok, akkor már az a megoldás, hogy megcsaljuk a másikat? Nem is értem, az ilyen minek kommentel ide.

A kérdésre: leülni, megbeszélni, de én ezek után már nem tudnék bízni benne. Te sem lennél boldog. Igen, te húzod a rövidebbet, de ebbe bele kell nyugodni. Adjátok el a házat és az árából mindenki boldoguljon, ahogy tud.

2021. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!