Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem szerint sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem szerint sosem tudna megcsalni, mert szeret, de egy nővel kipróbálná szívesen mert az úgy sem megcsalás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én persze rögtön rávágtam, hogy igenis megcsalás, egyenértékű megcsalás, meg mondtam hogy mit szólna ha pasival feküdnék le, de csak röhögött rajtam hogy sose tudnám megtenni és különben is a legtöbb pasi ennek örülne.

Én viszont viszolygok a dologtól, talán jobban bántana mintha egy pasival csalna meg, ez a férfiasságom csődjét jelentené, la leszbikus lenne.


2012. szept. 19. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is ugyanúgy megcsalás. Az ilyen kíváncsiságait még a házasság előtt kellett volna megcsillogtatnia...
2012. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Hát a feleséged vagy biszex vagy hülye. döntsd el te, melyik. Én biztos nem tudnék együtt lenni biszex pasival. Ha megtudnám a férjemről, azonnal otthagynám. Ez van.


mellesleg megcsalás, mert szexuális kapcsolatot létesít másik emberrel. Egyébként maga a gondolat is azt jelenti, hogy már nem kellesz neki igazán. másra vágyik. Van ilyen, de akkor megvannak a megfelelő lépések. Nem akarlak idegesíteni, de szerintem ha már felveti a témát, hogy mi lenne ha... akkor nagy valószínűség szerint ez már azt jelenti, hogy már rég van viszonya valakivel. Legalábbis szerintem egy nő nem hoz fel ilyesmit előre. Ez a női logika :)

2012. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Egyik ismerősöm is így járt, bár ők nem voltak házasok.

Először csak a kipróbálás, aztán végképp átpártolt a nőkhöz.

2012. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Attól nem leszbikus ha kipróbálja a saját nemével.

Kiváncsi csak,miért nem probáljátok ki 3-an?

Te nem nyulnál a másik hölyhöz csska a feleségedhez,az ö öröme is melenne.

Mi igy tettünk

2012. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes szitu, de szerintem semmi képen se érezd úgy, hogy ez lenne a férfiasságod csődje, szerintem puszta kíváncsiságból tenné meg vagy esetleg vannak biszex hajlamai...

Amúgy nálam is megcsalásnak számítana!

Úgy egy nővel, hogy hármasban vagy úgy, hogy csak ő és egy másik nő? azért kérdezem, mert az első variációba sok férfi belemenne!

2012. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem elore tisztazd vele, ha megteszi valas lesz, ez nem fer veled szemben es igenis ez megcsalasnak minosul.
2012. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
:D Engedd csak neki ! Hagy nyalja a másikat, igy legalább legközelebb nem várja el tőled,hogy kinyald! :D
2014. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!