Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalat a féleségem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker1991 kérdése:

Megcsalat a féleségem mit csináljak? Szeretem van gyerekünk is. De azt mondta nem bodog velem!? Es lehet sose lenne az!? Adjak neki időt!? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy megcsalat? Odanyom eléd egy nőt aztán "neszedugjál"?
2020. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki?
2020. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem boldog, mit hiányol a kapcsolatokból? Te nem érzed, hogy rosszul működtök? Tedd fel magadnak, és neki is a kérdéseket.
2020. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ahhoz képest, hogy megcsalt, elég lazán veszed. Gondolom ez azért van, mert te is érzed, hogy hibás vagy a dologban; nem adtál neki elég figyelmet, nem érezte, hogy fontos, szereted, illetve nem érezte magát nőnek. Ezek jellemző okok, gondold át melyik igaz rátok. Ha maradnál mellette, akkor jól beszéljétek át a problémákat és próbáljátok nulláról kezdeni a kapcsolatot. Igen, konkrétan arra gondolok, hogy kezdjetek el újra randizni, ölelkezni, szeretgetni, stb.
2020. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most mar azt momdja h bajna az egész életet 24 evésen gyereke van nincs lakás semmi,de en azért vagyok h meglegyen mindenünk türelmetlen a gyerekkel is,ő elvan fáradva lelkileg testileg.De majdnem minden hétvégén bulizik..
2020. jan. 27. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem 24 éves lenne akkor azt mondanám,hogy női változókori rövidzárlat, vagy rengeteg csalódottságot átélt középkorú nő aki már csak szabad életet szeretne!

De a te párod is nyílván valamilyen mentális gondokkal küzd! Eleve aki megcsalja a párját,az nem nagyon egészséges dolog. az,hogy már elmúlt a rózsaszín felhő a kapcsolatotokban az nem indok,hogy megalázzon. Nyílván külső szemlélőként lehetetlen bele látni egy idegen random kapcsolatban amit itt olvasunk. A választ neked kell tudnod legbelül. Ha eleve úgy indultatok anno neki,hogy nem volt szerelem és majd hátha kialakul valami,akkor az nagy hiba volt. Magyarul sosem volt érzelem. Nagyon fontos a kommunikáció. Kérdezd meg,hogy mit és hogyan szeretne ezentúl. Ha elfogadható magyarázatot ad a tettére és valahogy helyre hozza,megbánja akkor egy esélyt adj neki.

2020. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hazaviszel egy 20 éves csajt, megdugod az egyik szobában, míg ő a másikban van. Ezután megbeszélitek hogyan tovább.

De szerintem ebből vagy válás lesz, vagy teljesen becsicskulsz neki.

Én válnék.

2020. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké,hogy egy külső szemlélőnek a válás a legjobb megoldás, de őszintén! Ez ilyen könnyen működik. Egy kapcsolatban 2 ember már átélt sok jót,rosszat! 1 teljes napot kellene átbeszélni a folytatásról nagyon de nagyon őszintén!!!! És a ha a feleség azt akarja,hogy ne menjen tovább,mert már nem szeret vagy mást szeret,akkor férfi módjára felemelt fővel menni kell. Kompromiszzum nélkül nem lehet egy kapcsolatban élni.
2020. jan. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz!Nézz magadba egy kicsit!
2020. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Most mar azt momdja h bajna az egész életet 24 evésen gyereke van nincs lakás semmi,de en azért vagyok h meglegyen mindenünk türelmetlen a gyerekkel is,ő elvan fáradva lelkileg testileg.De majdnem minden hétvégén bulizik.."


Hát aki majdnem minden hétvégén bulizik az nem nagyon lehet elfáradva se testileg se lelkileg . Szerintem meg az lehet a baj hogy BELE VAN UNVA ebbe az egészbe. Párkapcsolat ,gyerek ,otthon nélkül, STB. STB. ,úgy járt az élettel mint a kisgyerek a húsvéti nyuszival.Csak az a helyzet hogy egy párkapcsolat gyermekvállalással az kötelezettségekkel(a nyuszi nevelése is)jár (SŐT AZ ÖSZTÖNÖS NORMÁLISAKNÁL), nem az a legnagyobb probléma hogy megcsalt téged, azt kiheveri egy kapcsolat, hanem az életmód. Ő szerintem szeretne szabad lenni bulizni hapsizni stb stb. Ez óriási probléma,és azon kellene elgondolkodni hogy ennek majd a gyerek hogyan issza meg a levét Aki azt mondja neked hogy nem boldog veled és lehet nem is lenne az soha , az nem szeret, ezt sajnos elkell felejteni, én nem adnék semmiféle időt ,csakis azzal foglalkoznék hogy a gyerek normálisan nőljön fel.

2020. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!