Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez sértő lenne egy szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sértő lenne egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hogy a pasi, akivel szexkapcsolatban vagytok, szerezne egy barátnőt, es utana csak akkor jönne, amikor a barátnőjének nem gyanús, peldaul reggel vagy éjjel...

vagy delutan egy lopott óra?

Vagy ez szexkapcsolatban is sertő?

Mivelhogy a barátnő nem feleség stb

Vagy ha a nőnek is van pasija akkor megérti?



2021. szept. 13. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Akkor menjen, amikor neked jó és te is akarod. Nem ingyen qrva vagy.

Ha a nőnek is van pasija, azt nem megérteni-e kell, hanem tudomásul vennie.

Ha nem tetszik neki a helyzet, akkor mehet ahova akar. Van búőven szabad férfi szexkapcsolatra. ha már annyira arra vágyik valaki.

2021. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan akinek ez belefér, hallottam már nőt - ráadásul értelmes és a külvilág számára teljesen jól szituált életet élőt - úgy nyilatkozni, hogy "jobb szeretőnek lenni egy foglalt "menő/sikeres" mellett, mint összejönni egy átlagos személlyel"


Végül is ez is legitim, maximum kicsit züllött, de a mai keretekből annyira nem lóg ki.


Ha nektek ez így jó... Csináljátok. Azért kitüntetést ne várjatok és számítsatok a társadalom reális elítélésére.

2021. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Akinek bnoje lesz az ugy valahogy nemigen marad nyitott a d.gopajtira.

Eleve ugye uj nő uj hús. Az érdeklodés felé fokuszal aztan ha az ágyban meg istenno meg szerelem kapcsolat is lesz akkor a d.gopajti megint egy senkivé csökken.


Aztan ha laposodna is a nagy lamour akkor meg megint uj hús kell ergo az előző már uncsi.


En csak igy tudom elképzelni.


De tegyuk fel h a bno nem überelli a szexpajtit. De akkor miert bnő...?

Es szoval tegyuk fel mindketto meg van tartva.


Sztem nem sértő es egyaltalannem az.


Nekem volt egy srac akivel egyutt voltam neha neha mert kellett a lelki nyavajáim miatt is az akkori baratom mellé. Neki volt bnoje meg mikor ki (gigolo is lett belole amugy),es teljesen jol elvoltam vele azokban az idokben. Neha habár egyutt is aludtunk ölelve atb.


Igazábol szeretetet kaptam szexért :D


Lesz.rtam h kije van kije nincs. Ha egyeztettunk idopontot akkor mentem es kesz

2021. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha neked ez meg felel, ez téged is minősít, mert milyen nőnek felel ez meg?

Egy normális csajnak biztos hogy nem.

2021. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem menő sikeres pasi
2021. szept. 14. 00:04
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Az ér, hogy én ezt nem értem?

A szexkapcsolat lényege, hogy megegyezésen alapul! Ér ráérek, és dugni akarok, pont. Leszarom, hogy kit szeret, és azt is, hogy hogy ér rá. Ha akar eljön, ha nem, akkor lesz más.

Én nő vagyok, és szerintem te is, nagyon túlgondolod, felesleges kombinálni, érdektelen, hogy ki-kit-mikor... Téged igen, ha nemet mondasz, akkor holnap már akár nem!

2021. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak a hülyének mindegy minden, itt saját magatokról is sokat árultok el a hozzáállásotokról. Pl csak az alap, hogy normális ember megnézi kivel fekszik össze, még akkor is ha csak szexkapcsolat. Pl a nemibetegségek, HÍV miatt, továbbá hogy nem egy lelkisérült zaklató az illető akit nem lehet majd lerázni stb. Egy nőnek fontos a saját maga érdekében, szimplán igény és az óvatosság miatt.
2021. szept. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Eddig is csak egy ingyenkrva voltál neki. Semmi nem vàltozott.
2021. szept. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Azért az sokat elárul a pasiról, hogy akit elvileg szeret és felvállal, azt is első perctől csalni fogja. A szexkapcsolatát meg csak kihasználja.

Mondjuk az a nő meg is érdemli, aki ebbe úgy belemegy, hogy a pasi füttyent, hogy az éjszaka közepén füttyent, vagy ha van egy fél órája, gyorsan ürít, aztán húz a p.ba. Ezt normális nő akkor is megalázónak tartja, ha csak ő van egyedül.

Aki ezzel beéri, az egy rongy.

2021. szept. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne sértő vagy megalázó?


SZEXPARTNEREK vagytok. Ennyi. Nem több.

2021. szept. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!