Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon mi az igazsag ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi az igazsag ?

Figyelt kérdés

A pasim mondta, hogy nem csal meg, mert feltekenykedtem de mondta hogy amúgy nemcsak azok a nők léteznek, akikkel gyanúsítom, mert a háza háta mögötti házban lakik egy nala 15 évvel fiatalabb roma prosti es ahhoz is mehetne, csak nem akar, csak hátra megy azt mondta, h azt a nőt születésétől ismeri es a pasim testvéréhez sokat jártak, mármint a nő es a soros pasija es a pasim testvére is hozzájuk.

Es hogy az a csaj buta prosti meg még arra sincs esze hogy az legyen mert ingyen csinalja, élvezetből

Sokszor kerult elő a pasim gyanúsan fáradtan, pedig otthon volt csak es a kertben.

Vajon jár hozzá, vagy nem? Lehet a testveretől tudja ezeket a csajról, igaz ismerik őket mert szomszédok voltak mindig

A nőről negatívan beszel de lehet h elterelje a figyelmet nem tudom

De felsorolta mint opciót

A pasim 52 eves.



2021. szept. 23. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
A gyerekkori baratja a pasimnak is mikor ott lakott, az udvarban, jart oda le ahol a nő lakik.
2021. szept. 23. 18:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Szerintem még 6x-8x kérdezd meg, hátha jobb eredmény születik.

Amúgy STD teszten voltál már? Nagyon kéne hidd el....

2021. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andi80018 ***** válasza:
93%
Asztak...va, az 52 éves pasidnak szólhatnál, hogy amíg ő prostikhoz mászkál, neked fizessen meg egy magyartanárt, aki megtanít fogalmazni. Ilyen hányadékot idevetni, már ne is haragudj....
2021. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is vagy 15x tedd fel ezt a hülyr kérdést kérdező. Még nem unjuk eléggé
2021. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!