Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar egyből más kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egyből más kapcsolatba lépni szakítás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Pár napja szakítottam a párommal azzal az indokkal hogy folyton féltűnik egy újabb nő a Facebookon nála.. Tudni érdemes hogy ő régen nagyon sok nővel flörtölt de nem egyszer, hanem többször. Folyton szetmentunk majd újra összejottunk..

Nos a héten ez ugyan úgy történt megint feltunt egy lany, elegem lett mert nem tudott választ adni h ki ez a lány stb..szakítottunk.

Mai napon látom hogy a volt barátom beszivezte a képeit.. Felhivom majd rakerdek hogy mi ezaz egész ő nem tud semmit rá reagálni. Ha kerdem hogy alakulnak e arra csak annyit mond hogy nem fog válaszolni.

Miert ekkora baj ha Elmondja hogy alakulnak vagy sem?

Lehet gyerekes ez az egész, de nekem most nehéz, mert kevés bizalommal léptem újra bele, de megint pofára estem..

Ti hogy látjátok ezt az egészet?

Köszönöm ha normális választ kapok



2019. dec. 15. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy nagyon gyerekes ez az egész és valószínűleg a külsején kívül más szempont nem igen volt, amikor párodnak választottad őt. Tipikus felszínes kapcsolat.
2019. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. Szerintem nem érdemes boncolgatni, miért ilyen, lépj tovább!
2019. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottál egy féreggel, erre leskelődsz utána és még számon is kéred, hogy másnak miért szivezi a képeit?!??!?!


Ember, úgy kéne szaärnod rá, ahogy van. Semmi közöd ahhoz, hogy a szakításotok után ő kivel, mit csinál.


A leírás alapján ezért az emberért nem kár. Örülj, hogy megszabadultál tőle.

2019. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyerekes. Szakítottál, okkal, a továbbiakban minek kéred számon? Nem védem őt, de magaddal cs*szel ki. Töröld, töltsd, foglalkozz a saját dolgaiddal, és legközelebb picit nyomatékosabb szempont legyen a választásnál, hogy milyen ember a másik.
2019. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakitottatok, semmi közöd ahhoz, kiket szivecskezik.


"Folyton szetmentunk majd újra összejottunk."

Minek?

2019. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van.. Hülye vagyok h nyomozok utána

Csak hiába én szakítottam nem vagyok túl rajta, sok bennem az érzés stb.. Meg kíváncsi természetű vagyok

2019. dec. 15. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozik semmilyen magyarázattal, ha szakítottatok.

Rossz pasit fogtál ki, nem érdemes ezen gondolkoznod sem, felejtsd el.

2019. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!