Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaljuk meg a partnerünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljuk meg a partnerünket? Mi a gyakori motiváció?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Elégedetlen a mostani párjával, de függ tőle
változatosságra vágyik, mindig mással lép félre
ki akarja próbálni magát más partnerekkel
nem tud ellenállni a kisértésnek
karriert, poziciót remél a váltástól
jobb egzisztenciális körülmények igérete
pusztán a szex élvezete
korábban elfojtott vágyak beteljesülése
titok, lebukás miatti izgalom
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Láttam régebben erről programot, ott azt mondták, a figyelem.


Akár szingli vagy, akár "csalni készülsz", az új kapcsolatban egymásra figyelnek a párok, a másik megismerése a cél.


Pl. van egy jó tulajdonsága a páromnak, olyan értelemben, hogy nekem fontos és tetszik. Ez az, ami miatt belé szeretek. És eleinte ezt a tulajdonságot erősítem, pl. mondogatom, hogy de vicces vagy okos vagy. Aztán jönnek a hétköznapok, a megszokás, és már nem olyan különleges, nem említésre méltó. Egy új ember megint láthatja őt különlegesnek.

2021. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez nincs így 1 sztem.


Nézzuk a zsák a foltja eseteket.

Eleve pont az az osszetarto erő az ilyen kapcsolatokban h egymast egészitik ki, de alapbol. Személyiségbelien. Ezert egyik függ a masiktól, a masik meg az elsotol mert ketten tesznek csak ki egyet.


(Ami nincs meg ill hiány az egyikben az megvan a masikban.es forditva. Es akkor kölcsönös is)


Kérdésre. Alapvetoen az csalja a masikat akinek nem számit a masik/a kaocsolat semmit.

2021. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

*Sztem aki csal az féllábbal benne sincs a kapcsolatban tulajdonképpen.

Aztán hogy mire fogja a megcsalast attol fug csak hogy saját maga elott mivel akarja magát kimosni, ahelyett hogy szimplan bevallaná azt magának hogy nem kell a párom valójában.

2021. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ezert egyik függ a masiktól, a masik meg az elsotol mert ketten tesznek csak ki egyet."


Ilyen nincs. Egész embereknek kell kapcsolatba kerülniük, nem félembereknek. És olyannal, akivel passzolunk. Ez csak filmekben megy, hogy totál ellentétes emberek boldogok a szereposztásig.

2021. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerős nagyon fura dolgot mesélt minap egy kollájáról. Nem nyílt kapcsolatban él a feleségével, de valami hasonlóban. A nő arra kérte a férfit, ha félrelép, akkor ne azonos nővel tegye és ne tartsa vele a kapcsolatot, vagyis 1 éjszakás kapcsolata legyen. Annyit tudni kell, hogy a nő az idősebb a kapcsolatban 14 évvel és a férfi gyakran van külföldön.
2021. szept. 29. 12:36
 6/10 A kérdező kommentje:
kollégájáról
2021. szept. 29. 12:36
 7/10 A kérdező kommentje:
25 éves házasság
2021. szept. 29. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:

4 dehogynem.

Sőt. Csak ezesetben mukodokepesek a kapcsolatok hosszu tavon, ahol a két fél egy.

2021. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért akarok dugni, hogy dughassak.
2021. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán találtam a szerintem megfelelő választ.

Engem az izgalom, az új szexi egyén felfedezése, huncut pillanatok, a szex öröme, az egész szituáció izgalma motiválna.

Megjegyzem, hogy még sose csaltam meg a férjem, többet ér a házasságom, mint hogy megtegyem. 33N

2022. máj. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!