Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz, hogy minél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy minél jobban titkolja a férj a viszonyait, annál jobban szereti a feleségét és a gyermekét? Hisz ha nem szeretné őket bevallaná és lelépne?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 19:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
71%
vagy mert szeret tisztaságba , ki mosott ruhákba, és étellel haza várva megérkezni ..
2021. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
15%
De ha annyira nem szereti a feleségét, akkor miért nem lép le az imádott szeretőjével?? Ő is tudna rá mosni, főzni stb.
2021. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

Én évekkel ezelőtt megcsaltam a férjemet (akkor még nem volt a férjem), igaz csak csók volt, mert nem tudtam lefeküdni vele, csak a páromra gondoltam, így inkább nem mentem tovább. Pedig szerettem nagyon a mai napig is. Szóval szerintem ez nem minden esetben igaz, hogy ha megcsalod nem szereted.

Egyébként akinek pedig viszonya van a felesége mellett, előfordulhat, hogy mindkét nőt szereti. Van ilyen, sokakkal előfordul, nézzetek utána.

Aki annyira válni akar, és rossz neki otthon, az elvál. Mindent meg lehet oldani.

2021. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az, kedves utolsó, hogy volt egy határ, amin már NEM TUDTÁL átlépni. Nyilván már a csóró miatt szörnyen érzed magad. A kérdező férje nem igazán bánta a tettét...
2021. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
14%
Elég nagy idiótának kell lenni, hogy azt hidd egy 8 éve kapcsolatban levő pár egyik fele nem szereti a másikat mert megcsalta
2021. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem bírod a kobrát a gatyában tartani, nem kell kapcsolat.
2021. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
32-esmónél a pont! Bárki leléphetne a szerető miatt, ha annyira őt szeretné, mégse teszik!
2021. okt. 2. 19:12
 38/42 anonim ***** válasza:
0%
Én még mindig azon vagyok kiakadva, hogy nem szeretem, pedig tudom, hogy szerelmes vagyok.
2021. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
85%

Engem is csaltak már meg, és nem mondta el, még előjelét sem tapasztaltam. Azonban nem volt étvágya, hányingere volt, mindig futni akart (gondolom önmagától), míg egyszer bele néztem a levelezésébe, és lám..."milyen jó volt a múltkori szex, és masszázs is, jó lenne hamarosan megismételni."

Kérdőre vontam, nem merte már tagadni, kész tények voltak. 👀

Voltam olyan hülye, hogy reménykedtem, majd megtér, visszajön stb. de mindig hazudozott. Esküdött a Bibliára, Istenre is. 🤮

Egy idő után ő úgy döntött, minden kapcsolatot megszakít velem. Sem email, sem sms, semmire, mindenhonnan ÉN VAGYOK tiltva, miközben megcsalt.

Az ilyen egy egoista g***i

Idő, de túl kell ezen is lépni.

Az aki már egyszer, kétszer megtette, nem fog SOHA megjavulni.😡 Tapasztalatból mondom. Nem érdekel, ha le leszek pontozva.

2 hét alatt fogytam 10 kg-ot! Ez a tuti fogyi módszer 🙈

2021. okt. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Hát pont nem. Én se tettem meg többet
2021. okt. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!