Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz, hogy minél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy minél jobban titkolja a férj a viszonyait, annál jobban szereti a feleségét és a gyermekét? Hisz ha nem szeretné őket bevallaná és lelépne?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 19:11
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Én vallottam, pedig "csak" csókolózás volt, nem feküdtem le az illetōvel. Életem legnagyobb baromsága volt, azóta soha nem fordult elō és nem is fog, mert csak ha eszembe jut legszívesebben elásnám magam. Egyszerūen képtelen voltam megtenni, hogy le is feküdjek a másikkal, pedig el tudtam volna intézni, hogy sose derüljön ki. Hazáig is totál le voltam döbbenve magamon, aztán én estig bírtam. Ránéztem a páromra és képtelen voltam hazudni a szemébe. Akkor jöttem rá, hogy mennyire szeretem és nem becsültem meg. Nagyon szétcsúszott ember voltam akkoriban. Még most is szörnyū érzés fog el, ha csak erre gondolok.
2021. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de ez csak az én személyes esetem. Attól még az igaz, hogy aki ezt képes titkolni meg gátlástalanul tagadni, ha gyanaszik a másik fél, az biztosan csinálni fogja késōbb is, maximum jobban figyel majd. Ha a csalásért téged okol, az tipikusan ilyen elōjel.
2021. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!