Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nem azok közé tartozom, akik rendszeresen csalják a barátnőjüket, nálam ez egyszeri eset volt, tényleg egyetlen egyszer történt ilyen, csókkal kezdődött és úgy is ért véget, itt más nem történt. És azóta sem történt semmi!

Nem tudom mit tegyek, elmondjam neki ezt, hogy megcsaltam?

Tudom, igazságos lenne ha elmondanám, és tudom azt is hogy megérdemelném, hogy elhagyjon..

de én túlságosan ismerem őt és nem fog elhagyni, nekem bűntudatom van amivel együtt kell élnem, de ha elmondom neki, akkor szegénynek lesz rosszabb.. akkor meg neki kell ezzel együtt élnie..

Eddig azért nem mondtam neki, mert nem akarom hogy emiatt szenvedjen, mert nem ezt érdemli.. tudom, hibáztam, mélységesen sajnálom.. egyszer fordult elő az életemben, több ilyen nem is lesz.

Nem tudom a többség ilyenkor mit tesz, mit csinál.. én úgy gondolom, ha az ember félrelép, és máskor is megteszi ezt akkor őt tényleg dobni kell, de ilyen eset mint pl. nálam?

Egyetlen egy hiba….



2021. okt. 5. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én idealista vagyok ebből a szempontból, azt vallom, hogy mindig jobb, ha kiderül az igazság.
2021. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Csald meg ujra.mi mast
2021. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Én 15 éve csalom.Eddig nem jött rá, pedig 5 szeretőm volt már.

38F

2021. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha őszinte vagy akkor hallgas,de ez nem azt jelenti,hogy úgy fogsz rátekinteni amiről nem tud az nem fáj.
2021. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem legyen gerinced és mond el neki, majd ő eldönti, ennek ellenére is szeretné -e veled.
2021. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Szedd össze magad. Szánalmas, hogy egy csók miatt itt sírsz. Nem csaltad meg. Nem fekudtetek le. Érzelmileg sem. Lehet O csókolt meg téged. Tényleg nincs más problémád ami miatt szenvedni tudnal? Meg tanultál is az esetből,most már tudod milyen vagy. Vigyázz ha kimesz az utcára nehogy ranezz egy nore, mert az már komoly bűn ám, ha barátnőd van!
2021. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

20:15

Senki nem mondta hogy fogadjon vakságot.

De egy csók már bőven túl van azon, hogy megnéz egy jó nőt az utcán.

Nem az volt a kérdés, hogy ez megcsalás -e.

Nem csak a konkrét szexuális aktus megcsalás, te el vagy tévedve.

Megkérdezném a barátnőjét is, szerinte megcsalás -e egy csók vagy csak az ha megd*gta volna a csajt.

2021. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Gondolt végig, miért álltál meg a csóknál. Ha megfordult a fejedben hogy megfektetnéd a csajt, akkor nem szereted igazán a barátnődet. Ezt ne mondd el neki, de ha újra nőkre kezdesz vadászni, lépj ki a kapcsolatból.
2021. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszeri alkalom volt és nem akarsz folytatást, akkor nem mondanám el, de elgondolkoznék azon miért is történt meg. Nem vagyok híve annak, hogy feltétlen ki kell teregetni a szennyest ha egy kapcsolat már döglődik, ha úgy szakítasz hogy megcsaltad az egész kapcsolatot lekukázod.

Ha menten akarod a kapcsolatot akkor szállj magadba és próbálj javítani rajta, ha nem, akkor szakíts, de azzal hogy bevallod a megcsalást a saját lelked megkönnyebbül, de a párodnak csak ártani fogsz. Ha a megcsalásnak volt szemtanúja és visszajuthat a párodhoz, akkor viszont érdemes elmondani, mert így legalább nem fogják mások lenézni, megbélyegezni.

2021. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Jézus picsogsz itt egy nyamvadt csók miatt ?
2021. okt. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!