Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebukott itt az oldalon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott itt az oldalon a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mennyi esély van erre hogy valaki itt lebukjon egy kérdés miatt?

Volt egy adott dátum amikor a barátnőm órákra eltűnt délután és azt mondta hogy aludt.

Pont aznap este került ki ide egy kérdés hogy "bűnnek számít e a ha lefeküdtem egy lánnyal és tudtam róla hogy van barátja, együtt voltunk a kapcsolata előtt párszor stb"

Nos mielőtt együtt voltam a barátnőmmel ő kavargatott egy gyerekkel.

Az jár a fejemben hogy mivan ha a gyerek írta ki ezt.

Vallás topicban volt, és tudom hogy a srác eléggé keresztény is.


2021. okt. 7. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Azt vágod, hogy 10 millió ember írhat ide+a határontúliak? Én is felvidéki vagyok pl.

Ez azért nem akkora egybeesés, simán aludhat pár órát az ember, ennyi miatt én nem gyanakodnék.

Még ha a csaj írta volna ki és felismered a stílusát, szóhasználatát, de te azt véled felfedezni, akivel előtted kavart, ez így már tényleg sci-fi.

2021. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Azért ennyiből ez még nem biztos, simán lehet, hogy teljesen más írta a kérdést és csak véletlen egybeesés, hogy vannak hasonlóságok, ami miatt a saját életedre is rá tudod húzni. Ne vonj le messzemenő következtetéseket, amíg nincs konkrét bizonyítékod.
2021. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudom hogy konkrét bizonyítékot szerezni már

Írtam neki üzeneteket mármint a kérdés kiírónak.

Igazából azt írta vissza hogy Nem oda valósi ahová én írtam őt, és hogy nem xynak hívják őt(mint ahogyan én írtam.)

Mostanra meg már törölve lett a profil

2021. okt. 7. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon minimális az esély. Inkább gondolnám azt, hogy a személyes dolgaid annyira foglalkoztatnak időközönként, hogy akaratlanul is keresed az összefüggéseket, azonosságot s ha valahol találsz arra ráfűzöd a te eseményeid. Magyarán olyanba látsz bele dolgokat ami rengeteg más emberrel is megtörténhet, a jó meg szar kapcsolatok nem oly ritka dolgok az embereknél, keresztény is akad Magyarországon s exe is akad majdnem minden embernek.

Inkább ha ennyire zavar azt kéne átgondolnod miért nem engedted el ezt a témát ami elötted történt még a párod életében.

2021. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Bármennyire is hihetetlen, de az emberekkel ugyanazok a dolgok történnek a párkapcsolatokban. Minden nap olvasok olyat ami korábban vagy most történt velem, mégsem hiszem azt, hogy ismerős írta volna ki vagy a párom. Meg nem is ismeri az oldalt, nem magyar stb. Jó lesz ha hozzá szoksz. Nyugi
2021. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyéb más jele nincs annak hogy megcsal vagy más érdekli akkor nem hiszem hogy ő írta volna ki. Amúgy előfordult már itt a gyakorin hogy emberkék buktak le a párjuk előtt úgy hogy.....semmi sem lehetetlen.
2021. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Te beteg vagy, nem kicsit. Kezeltesd magad :D
2021. okt. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

ha törölte magát a csóka a kérdésed után, az azért tényleg gyanús...

de te sem voltál okos, persze, h. megijedhetett és úgyis negálja, hogy ő az, aki.

agyafúrtabb is lehettél volna, pl. bedobhattad volna a csajod nevét, vagy más közös ismerősök felől érdeklődhettél volna.

2021. okt. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Izé barátom... te a helyett hogy a kapcsolatod próbálnád rendbe hozni inkább arra keresel okot hogy tedd tönkre? Mániád hogy félrekúr a csajod és görcsösen keresed na akkor kivel és csakazértislebuktatom. Akár félredug, akár nem ennek a kapcsolatnak nem lesz túl nagy jövője ilyen beteges féltékenységgel. Neked meg érdemes lenne felkeresned egy jó pszichomókust.
2021. okt. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

👀 Amúgy.... miért a csajod bukott le ha az aludt s nem is ő írta a kérdést?

Nem lehetne inkább nem más csávókra figyelni s tönkretenni a kapcsolatot hanem szeretni a csajt?

2021. okt. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!