Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem a barátnőm simlis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm simlis és meglop. Mit tegyek? Hogyan adjam a tudtára hogy lebukott előttem?

Figyelt kérdés
Négy hónapja már együtt járok a párommal és feltűnt hogy elkezdtek megcsappanni félretett pénzkészletem (Amit Tomorrowland-re gyűjtögetek) . Kezdetben azt hittem hogy csak elkevertem de most már majdnem 60 k tűnt el. Szinte biztos vagyok benne hogy ő veszi el mivel más nem jár hozzánk, viszont nagyon szeretem ő a tökéletes nő, mit tegyek szerintetek? Nem akarom megbántani vagy tartok tőle hogyha felhozom felháborodik és elhagy (a pénzem pedig nem kerül vissza hozzám és ugyan úgy mínuszba leszek).

2015. márc. 12. 14:05
1 2
 1/19 Las Vegas ***** válasza:
58%
Jelentsd fel...
2015. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tehet megjegyzéseket, de ez a vagy megszoksz vagy megszöksz kategória... Ha felhozod akkor állandóan fel fogja hánytorgatni és a végén szakítotok nagy valószínűséggel. Ha meg tűröd akkor egyre több fog eltűnni, amikor meg már nem lesz akkor meg majd megy hozzád kuncsorogni... Szerintem egyikkel se járnál jól, de te tudod.
2015. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
tökéletes lopós nő?
2015. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pedig ezt meg kellene beszélnetek, mert idővel úgy lesz vele, hogy nem szólsz, (vagy azt hiszi észre sem veszed), és egyre sűrűbben, és egyre többet fog elvenni.


Ha tényleg ő életed nagy szerelme, akkor beszéljétek meg, még ha meg is sértődik, majd megbékél. :)

2015. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Készíts neki csapdát, próbáld meg lebuktatni! Így legalább biztosra mehetsz, és tudni fogod, hogy valóban ő lop-e meg....
2015. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Uristen hat kerdezz ra, normalisan hogy xy vettel ki penzt innen? Nem baj ha igen ... es akkor elmondja. Te meg kozlod vele hogy miert veszi ki szo nelkul. Gondolom ha kerne kolcson nem kolcaon tole vmennyi penzt adnal neki.
2015. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Minden nő mágnesként vonzódik a pénzhez és porszívóként szippantja el azt.

Ha eszed van csinálsz egy másik bankszámlát vagy takarékszámlát, esetleg külföldi folyószámlát (Szlovák OTP-ben példul magyar személyivel nyithatsz egyet - és nyoma sincs), és ezen tartod a megtakarításaidat úgy, hogy arról Női egyed ne tudjon!!! Ez a kulcs a túlélésre!

2015. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Kérdés hogy mi köztetek a megállapodás a pénzügyekre, belemagyarázható-e, hogy csak azt értelmezi rugalmasan, vagy ez egyértelműen lopás.


Mondjuk ha az a megállapodásotok, hogy hozzányúlhat a pénzedhez közös kisebb vásárlásokra, és ilyenkor egy kicsit magának is vesz egy párszáz forintos csokit vagy olcsóbb illatszert, esetleg ő veszi a kotont akkor az még ok.


Egyéb esetben abszolút nem elfogadható amit tett, de 15 000 Ft az aprópénz egy jó bőr csajért, ezért ezentúl Te add neki oda (ha csak nem diák vagy, mert akkor még ez is jelentős tétel).

2015. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szóval minden nő akkor csak a pénzre bukik? pedig sose spórolok a páromon, minden héten megyünk valahova és teljesen én állom a dolgot (vacsora, mozi, stb.) mellesleg ők sincsenek rossz anyagi helyzetben
2015. márc. 12. 14:18
 10/19 anonim ***** válasza:
De Lynks már bocs, de elég vacak tapasztalataid lehetnek a nők terén! Attól hogy te megütötted Isten tudja hányszor a bokádat ( gondolom így volt, minden kérdésnél ahová írsz, a nőkre fröcsögsz), még nem lesz minden nő pénzéhes r.banc! Ezt jobb ha megjegyzed, mert általánosítani teljesen felesleges! Vannak háztartások ahol pl a nő kezeli jobban a pénzügyeket, és fogja vissza kedves párja költekező kedvét, csak hogy maradjon is valami. Szóval kb itt van a pont! :P
2015. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!