Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megcsalták a párjukat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalták a párjukat, büntetést kapnak érte a sorstól?

Figyelt kérdés
rák, szenvedés, őket is megcsalják, bármi...
2021. okt. 13. 15:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
2# A kettős mérce mintapéldája...
2021. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
12%

Kedves 9.-es, mondjuk mert párszor már mondtam a páromnak hogy nem kívánom őt, ennek ellenére nem volt hajlandó eltakarodni az én házamból. Maradt a megcsalás, de még mindig nem akarta észrevenni magát.

Bocs, de az ilyet nem tudom sajnálni.

És köszönöm szépen, engem nem csalt meg még senki. Nem tehetek róla, de mindig szerelmes párjaim voltak.

2021. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Igen, biztos istenke ott ül az égben, és büntiből sáskajárást zúdít az illetőre...

Ha valaki sorozatosan hűtlen, mert pl. lelketlen pszichopata vagy egy narcisztikus maca/pasi, aki azt hiszi, hogy neki mindent lehet, azt nem a sors bünteti meg, hanem saját magát szabotálja. Önismeret, változás nélkül újra és újra ugyanazokat a baromságokat fogja elkövetni.

2021. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%
Még nem kaptam büntit. Pedig párszor adódott megcsalás idestova 20 év alatt.
2021. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%
Rohadtul remélem, hogy letezik a karma, mert tonkretette az eletem az exem. Voltam olyan hulye, hogy hittem neki, pedig utolag egy szavát sem kellett volna. Gyűlölöm és szeretem egyszerre. De van bennem tartás. Bár legszívesebben csak azért visszafogadnam, hogy ugyanazt megtehessem vele, mint o velem. Ez van, bosszúálló vagyok.
2021. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2021. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem így működik. Lehet, hogy a megcsaló fél más szempontból sokat többet ad másoknak vagy többet tesz, míg a hűséges kevesebbet.
2021. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem vonja le az ember a konzekvenciákat aztán a kövezkező kapcsolatban már legyen okosabb.


Ha például minden nap könyörgött a párod hogy szexelj vele de te nem voltál hajlandó, akkor ne csodálkozz hanem keress aszexuális férfit vagy embereld meg magad és tedd oda magad a párodnak.

2021. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Exem visszakapta és elég keményen. Pontosan azt amit ő adott nekem. Es nagyon maga alá is került.


Nem tudom karma e.


De ismerek pasikat akik agyba főbe szórakoznak a nőkkel (haveri kör), csalnak ia osszevissza akit lehet, ha az egyik megy is sértődve, már ott is van a másik, ők valahogy boldognak tűnnek még 2 nő közt is.

De őket más sem érdekli soha. Sulibol lógnak, munkehelyről lógnak, vagy azt cserélgetik osszevissza, a lakhelyet is meg stb

Nincs felelosségtudatuk valahogy

2021. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18%
15# Téged már utolért a karma. A magad hülyeségéért csakis magad felelsz, ne mást okold ha naív és hiszékeny vagy.
2021. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!