Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megcsalták a párjukat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalták a párjukat, büntetést kapnak érte a sorstól?

Figyelt kérdés
rák, szenvedés, őket is megcsalják, bármi...
2021. okt. 13. 15:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%
Azt is mondtad neki, hogy költözzön el vagy gyáva xar módon simán addig aláztad, amíg csak tudtad? :))
2021. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%

Egy bizonyos no, gerincmuteten esett at, par evvel a parja megcsalasa utan. A szetetoje szinten a gerincevel kinlodik, de nem kellett muteni.

Mindketto gerinctelenul viselkedett.

A no a parjaval, es a szetetoje felesegevel, akit lekurvxazott, szidott....:(

A ferfi elsosorban a felesegevel volt gerinctelen, munkaidoben ejszaka jarkalt le hozza a noje... Valamint a noje parjaval, aki a haverja volt... :(

2021. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy látom, hogy a földön biztos, hogy nem. Én hűséges voltam még a plátói szerelemhez is és nagyon sokat tettem érte hogy legyen valami, mégsem kaptam jutalomként meg őt. Sajnos az élet nem működik ilyen igazságosan. :(
2021. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem kapnak. És aki rosszat kíván másnak az mit kap? Tudod, a szavaknak és gondolatoknak is van ereje.
2021. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%
20-asnak: (15-os voltam). Mar bocsi, de miért baj alapesetben, ha az ember bizik a parjaban? Az en exem nagyon jó színészi képességekkel rendelkezett, olyan termeszetesseggel hazudott, mint ahogy más a tejet veszi meg a boltban. Sok éves kapcsolat volt, én mindent megadtam neki, becsultem ot és sosem arultam el, megis keves voltam neki. Én csaladot akartam vele, őszinte kapcsolatot, két gyereket és egy kutyát, évi 1 belföldi nyaralast, semmi tobbet. Nem voltak elszallva az igenyeim sem. Mégis keves voltam neki, mert nem voltam "eleg izgalmas" 10 ev után.
2021. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!