Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyeim! Akik megcsalták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Akik megcsalták a párjukat miért tették?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. jeleztétek-e a kapcsolatban, hogy gond van és kellene változtatni, de ez nem történt meg? Esetleg annyira megtetszett az új pasi, hogy nem tudtatok ellenállni? Mi volt a gond? Vagy csak egyszerűen jó volt lefeküdni egy új pasival?
2021. okt. 23. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Pasiként válaszolok.


Engem azért(is ?) csaltak meg, mert amikor kijött a kedvenc játékom, akkor azzal játszottam, és a csaj felé sem néztem. 2 hétig talán nem is kerestem.


Kedves Vivien, ha ezt esetleg olvasod, akkor menj a francba, amiért képes voltál azzal a majommam szégyenbe hozni engem.

2021. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
*majommal
2021. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Tudta egyáltalán, hogy ez megcsalás? Úgy értem, ha 2 hétre eltűntél az gyakorlatilag szakításnak minősül.
2021. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Fszt minősül szakításnak #3
2021. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

#3


1,5 éve jártunk, kijött a kedvenc játékom, azt nyomtam.


Amúgy csak annyi volt, hogy nem kerestem, simán el tudott volna érni, ha akar. Abban az időszakban talán egyszer írtam, hogy találkozzunk, de akkor nem akart. Na utána nem kerestem.


Vége lett a játéknak, utána már én kerestem, erre mondta, hogy találkozzunk. Aztán elmondta mit tett. Ráadásul aljas módon szakított is velem, noha nekem kellett volna kidobni őt.

2021. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

+ infó:


Akivel megcsalt, az vette rá, hogy dobjon ki engem.

2021. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Én teljesen megértem a lányt, sajnálom fiúk. És nálam ez szakításnak minősül, utána már csak ki kell mondani, hogy le legyen zárva rendesen. Remélhetőleg tanultál az esetből.
2021. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

#7


Elmehetsz te is a francba. Attól, hogy valaki eltűnik, az nem jelenti azt hogy, automatikusan meg lehet csalni, ráadásul olyan szemét alakkal. Simán eltűnhet az ember más miatt is két hétre, pl. egy családi katasztrófa miatt, amitől sokkot kap, vagy ilyesmi.


A szakítast valamennyire - azbő fejével meg tudtam volna érteni - de a megcsalásra nincs bocsánat.

2021. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Ráadásul mint mondtam: kereshetett volna. Simán felhívhatott volna telefonon, vagy nem-e döglöttem meg. 😅 De persze könnyű volt így leszopni a másikat, vagy ki tudja mi történt ott még.
2021. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem csaltalak volna meg 2 hét(eltűnés) után, de soha többé nem láttál volna, az tuti!
2021. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!