Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, akit megcsaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit megcsaltak és megbocsájtotta a párjának? Miért?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne?
2021. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Mert még nem volt másik akivel lelépjek.

Nehogymár egy aljas szemét miatt en szakitsak es sirjak egyedul otthon.

Jártam még vele egy darabig, aztan inteztem melot kulfoldre es lett minden ujjamra uj pasim.

Na akkor fogta fel hogy elveszitett. Es ő sirt hogy kimegyek.


Ez igy van rendjén az én normámban.

2021. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
*Sirjon az aki felrelép. Nehogymár a jo szenvedjen helyette.
2021. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Én megbocsátottam exemnek, hogy megcsalt, de végül szakított velem nem sokra rá, azóta pedig hallásból tudom, hogy eléggé r*baszott, mert az új nője ott hagyta, nekem meg lett új kapcsolatom, amiben boldogabb vagyok, mint mikor vele voltam, szóval végül jól jártam. És megtanultam azt is, hogy soha nem nézem el a megcsalást ezek után.
2021. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minden ujjra új pasi?
2021. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még mindig jobb ha újj van a pasiban, mintha csak újszerű...
2021. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Megbocsájtottam, mert bevallotta, bizonyította, hogy kilengés volt és azóta semmi olyat nem tett ami azt feltételezné hogy újra megtenné, megbocsájtottam mert tudom hogy mindketten hibásak voltunk, elhanyagoltam őt csak a problémákra öszpontosítottam. Azóta eltelt 5 év és boldogok vagyunk problémákkal amiket nem a szőnyeg alá söprünk hanem megoldunk együtt.
2021. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!