Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjemet, elmondj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk házasok, mostanáig azt hittem, jó a kapcsolatunk. Az utóbbi években a szex már nem volt annyira izgalmas, nem is próbáltunk ki új dolgokat. Megvolt a heti kettő és kész, de úgy voltam vele, hogy ez így mehet a hosszabb kapcsolatokban. Két hete egy vidéki konferencián nagyon a fejembe szállt a bor és lefeküdtem az egyik kollégámmal. Kb. el sem hiszem, hogy ez megtörtént, a férjem előtt egyetlen barátom volt, soha nem volt egyéjszakás kapcsolatom sem. Korábban is vonzódtam más férfiakhoz, de nem mutattam ki, nem nyitottam feléjük. Nem tudom most mi tévő legyek. Valahol azt érzem, hogy el kellene mondani és engedni, hogy döntsön arról, hogy így is velem akar-e maradni. Ugyanakkor amit nem tud, az nem fáj. A férjemre semmi rosszat nem tudok elmondani, egy rendes, jó ember. Én vagyok a hibás a történtekért, ezt nem akarom tagadni. Járt valaki hasonló cipőben? Mit tett? Köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 24. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem te akarsz elmenni, csak ra akarod tolni a dontest
2021. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok.
2021. okt. 24. 14:56
 3/64 anonim ***** válasza:
75%

Felesleges elmondani. Tehetetlen terhet helyeznel a vallara, nem tudna mit kezdeni vele. Vagy elmondhatod, de akkor lapát. Egyszeri botlas volt. Az már árulkodóbb, hogy egyértelműen elhidegültetek egymástól.

Kérdésem: milyen volt a szex a kollégával? Emlékszel valamire vagy hulla részeg voltál? Mi a további cél?

2021. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
94%

En eloszor sajat magamban tisztáznám hogy mit akarok.


(En ha piás vagyok se csalnék meg senkit. Ez nem ok.az sem, hogy kevés volt a szex.)


Vagy kell a párom, vagy nem es kesz.


Ezekszerint nem eléggé, csak epp nincs lo.


A nagy kerdes: inkabb egy rossz minosegu kapcsolat megalkuvasokkal mint esély valami másra?


Ha az elsot valasztod, akkor meg élj is úgy. Es abban. Azaz el se kell mondanod. Bocsass meg magadnak es a kesobbiekben tartsd magad a saját dontesedhez.

2021. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Részeg voltam, de emlékszem. Nagyon jó volt, izgalmas, sokszínű. Felszabadultabb voltam, mint a férjemmel, de ez betudható az alkoholnak is. Folytatást viszont nem szeretnék, lelkileg a férfi hidegen hagy.
2021. okt. 24. 14:59
 6/64 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mondd el neki és váljatok el.
2021. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
66%
LOL.
2021. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
40%
Mitől volt sokszínű? Kérlek, magyarázd el nekünk. Sok póz, jó technika stb.? Nem érezted közben magad szajhának? Férjeddel miért nem vagy felszabadult az ágyban?
2021. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Nem éreztem magam szajhának, a szexre koncentráltam. Szerintem a részletek a kérdés tekintetében mellékesek.
2021. okt. 24. 15:05
 10/64 anonim ***** válasza:
66%
Milyen jók az emberek. A megcsalást és a hazugságot támogatják. Jó pontozás.
2021. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!