Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit csaltak meg csúnyán és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit csaltak meg csúnyán és hogyan jöttél rá?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Engem a férjem mint utólag kiderült megcsalt még az esküvő előtt is.

5 nővel csalt meg a házasság alatt.

2021. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy tudtam meg hogy egy este azt mondta a férjem hogy őt nagyon izgatná ha én megcsalnam. Kb 2 éve voltunk házasok.

Addig kerdezoskodtem ameddig elárulta minden titkát. Kb 20 nővel csalt meg. Esküvő előtt egy héttel kezdte .

Nyilván elváltam és ez volt életem legjobb döntése. Nagyon fajt és nehezen tettem túl magam, de óvatosabb vagyok most és az időm legnagyobb részét a kislányomnak töltöm.

2021. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hálás voltam, milyen szerencsés vagyok, hogy egy fantasztikus, szép, intelligens nő lett a feleségem. Azt hittem, egy igazi álompár vagyunk, minden tökéletes. Amíg egyszer rá nem jöttem, hogy megcsalt. Akkor elkezdtem figyelgetni, egyre több nagyon konkrét "jel" után kérdőre vontam. Kiderült, hogy évek óta csal, párhuzamosan 3-4 pasival kavart, plusz voltak alkalmi idegenek is. Az én Angyalom egy r.banc.
2021. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mik voltak a jelek, utolsó?
2021. okt. 25. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

túlórázások, "csajos" esték, bugyi nélkül jön haza, spermafoltos a felsője, melltartója, bugyija (de volt hogy a hajában is volt...)

És egyre bevállalósabb volt a szexben is.

2021. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!